Restauracja w Warszawie

Czyli o wszystkim i o niczym.
domi78

Restauracja w Warszawie

Postautor: domi78 » 07 lis 2018, 9:07

Witam, mam do Was pytanie. Czy byliście może kiedykolwiek we Warszawskiej restauracji Pianka i smakowaliście ich dań? Niedługo przyjeżdzają do mnie rodzice mojego narzeczonego, a ja niezbyt znam warszawę dlatego pytam was o radę gdzie ich zabrać, chcę wypaść jak najlepiej, Uprzedzam że w gotowaniu jestem słaba, więc odpada. Będę wdzięczna za sugestię i porady.

besnes

Re: Restauracja w Warszawie

Postautor: besnes » 03 sty 2019, 11:02

Klimat wydaje się fajny, ale czy na pewno ich zaskoczysz?Może spróbuj wybrać miejsce, które szokuje już samą nazwą? Myślę o Bubbles Bar. Oprócz pysznych bąbelków, które rozluźnią atmosferę, miejsce to wyróżnia fajne podejście do regionalnych smaków. W dodatku rezerwując stolik przez TripAdvisor dostaniesz kielszek bąbli dla każdego w gratisie. Zerknij na ich stronkę.

snowman234

Postautor: snowman234 » 25 lut 2019, 15:07

Lubię testować nowości jeśli chodzi o warszawskie gastro, a ostatnio zamawiałem obiad z Castello przez roomservice, do zamówienia powyżej 50 zł dają gratis włoskie antipasti. Pizzę też mają niczego sobie

limoko

Postautor: limoko » 25 lut 2019, 20:35

fajna restauracja, koleżanka tam była. W dodatku niedaleko tej restauracji jest niedrogi parking CEDET https://cedet.parkujesz.pl/ także wszystko w zasięgu ręki.

Wróć do „Off topic”