Jaka szkoła jazdy?

Kajfasz-89
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2021, 7:27

Jaka szkoła jazdy?

Post autor: Kajfasz-89 »

Cześć wszystkim! Wreszcie zdecydowałem się zapisać na kurs na prawo jazdy, ale mam jeden problem. Tym problemem jest szkoła jazdy w Ostrołęce, a konkretnie to, że nie wiem którą powinienem wybrać. Sami pewnie wiecie, że ofert jest całkiem sporo no i one są zwykle bardzo konkurencyjne co jeszcze wszystko utrudnia. Może polecicie mi jakąś szkołę z waszego doświadczenia?
MIchałek

Re: Jaka szkoła jazdy?

Post autor: MIchałek »

Polecam szkołę nauki jazdy Premium w Ostrołęce. Najlepsi instruktorzy nauki jazdy. Egzamin państwowy na prawo jazdy zdawałem w Word Ostrołęka. Egzamin zdany za pierwszym razem. Polecam z czystym sumieniem. Jak się zastanawiasz jaką szkołe wybrać ta oferta jest bardzo dobra. Bardzo dobre przygotowanie pedagogiczne instruktorów którzy potrafią nauczyć jeździć każdego. Szkoła Premium posiada bardzo wysoką zdawalność egzaminów przez szkolonych kursantów.
kursant

Re: Jaka szkoła jazdy?

Post autor: kursant »

Po zapoznaniu się z opiniami szkoły Premium Nauka Jazdy wybrałem szkolenia na kat C i C+E. Z czystym sumieniem również mogę polecić tą szkołę jazdy. Kurs zrobiłem w krótkim czasie i zdałem egzaminy w Word Ostrołęka za pierwszym podejściem. Z egzaminu teoretycznego uzyskałem full punktów 74 z egzaminem praktycznym też nie miałem problemu. Polecam wszystkim firmę Premium Nauka jazdy bo to najlepsza szkoła jazdy w Ostrołęce. Została mi jeszcze do zrobienia kat A i też zrobię w tej szkole jazdy.
ODPOWIEDZ