Taxi Lornisko Gdańsk i okolice

Chcesz polecić firmę, którą znasz? Podziel się z innymi.
lebrant78
Posty: 94
Rejestracja: 15 mar 2016, 20:45

Taxi Lornisko Gdańsk i okolice

Post autor: lebrant78 »

Witam,
ja mogę polecić fajną korporację nienadętymi a wręcz odwrotnie kierowcami, która ma w swojej m. in. usłudze odbiór klientów z samej sali przylotów (kierowca czeka z kartką z imieniem i nazwiskiem klienta). Firma http://airporttaxigdansk.com.pl/ obsługuje Lotnisko w Gdańsku oraz, co jest oczywiste cały okoliczny rejon. Oczywiście możliwe jest zamówienie taksówki w kierunku na lotnisko... :)
Na powyższej stronie znaleźć można cennik. Korporacja robi transfery także do takich miast jak Elbląg czy Olsztyn. Zatem nawet jeśli jesteście z dalszych miast to jest możliwy transfer taksówką na lotnisko w Gdańsku.
olala
Posty: 61
Rejestracja: 26 sie 2019, 12:32

Re: Taxi Lornisko Gdańsk i okolice

Post autor: olala »

W mojej pracy korzystamy z free now, często mamy kursy na lotnisko, a że współpracujemy jako klient biznesowy to możemy sie rozliczać przez sap concur, apka do zamawiania bardzo łatwa w obsłudze.
bebok
Posty: 18
Rejestracja: 08 wrz 2019, 21:01

Re: Taxi Lornisko Gdańsk i okolice

Post autor: bebok »

widziałem sporo ich aut na mieście, chyba mają dużą florę. FreeNow to chyba to samo co myTaxi? Nie wiesz jak u nich z fakturami cyz można jakoś zbiorczo je wystawiać za cąły miesiąc?
olala
Posty: 61
Rejestracja: 26 sie 2019, 12:32

Re: Taxi Lornisko Gdańsk i okolice

Post autor: olala »

Tak, free now ma opcję połączania z Sap Concur, też z tego korzystamy. Pozwala to szybko się rozliczyć. Jak się jeździ głównie po mieście to taka taksówka jest najlepszą opcją, można się ekspresowo dostać na miejsce.
korep
Posty: 4
Rejestracja: 12 lut 2020, 23:38

Re: Taxi Lornisko Gdańsk i okolice

Post autor: korep »

za cały miesiąc da się generować, to oszczędza mnóstwo papierkowej roboty. Nie ma nic gorszego niż zbieranie oddzielnie faktur za każdy przejazd, szczególnie jeśli z taxi korzysta wielu pracowników i zbiera się tego sporo
Łucjaa

Re: Taxi Lornisko Gdańsk i okolice

Post autor: Łucjaa »

Na lotnisko zawsze zamawiam taksówkę. Nigdy nie chciałam nikomu robić problemów, a często podróżuję służbowo. Mam w ulubionych stronkę z porównywarką taxi https://zlaptaryfe.pl/taxi/gliwice/ Ułatwia mi znalezienie dobrej korporacji niezależnie od miejsca, w którym akurat przebywam.
ODPOWIEDZ