System do monitoringu GPS dla floty - porady

Chcesz się podzielić swoją opinią na temat firmy? To jest dobre miejsce.
Jędrzyk

System do monitoringu GPS dla floty - porady

Post autor: Jędrzyk »

Witam!
Przychodzę do Was z pytaniem, a mianowicie - czy macie może dla mnie porady odnośnie wyboru dobrego systemu do monitoringu GPS floty samochodowej? Jeżeli tak, to oczywiście mam nadzieję że z Waszą pomocą uda mi się podjąć jak najlepszą decyzję w tym zakresie. Pozdrawiam i dajcie znać jak to u Was wyszło :)
EmilZoś

Re: System do monitoringu GPS dla floty - porady

Post autor: EmilZoś »

W mojej opinii jeżeli jesteście na etapie profesjonalnego wsparcia w zakresie prowadzenia firmy transportowej to tutaj zdecydowanie polecam rozważyć również wykorzystanie systemu GPS od Flotman. To co go wyróżnia to przede wszystkim wysoka funkcjonalność głównie pod względem takiej opcji jak - lokalizacji GPS, zużycie paliwa, stanu technicznego i jednocześnie możliwości integracji z giełdami zleceń TimoCom i Trans24 podnosi wydajność i jednocześnie poprawia wydajność pracy. Koniecznie dajcie znać na co się zdecydowaliście w swoim biznesie.
Dygieł

Re: System do monitoringu GPS dla floty - porady

Post autor: Dygieł »

Mam podobne spostrzeżenia odnośnie Flotman i oczywiście samego zarządzania firmą transportową. Dlatego jeżeli szukacie konkretnej pomocy w tym zakresie i jednocześnie zależy Wam na wygodzie, łatwości obsługi programy oraz automatycznym raportowaniu wyników z konkretnego dnia to dobrze się z nim zapoznać. Myślę, że akurat tego wyboru nie będziecie żałowali.
Jędrzyk

Re: System do monitoringu GPS dla floty - porady

Post autor: Jędrzyk »

Dygieł pisze:
> Mam podobne spostrzeżenia odnośnie Flotman i oczywiście samego zarządzania
> firmą transportową. Dlatego jeżeli szukacie konkretnej pomocy w tym
> zakresie i jednocześnie zależy Wam na wygodzie, łatwości obsługi programy
> oraz automatycznym raportowaniu wyników z konkretnego dnia to dobrze się z
> nim zapoznać. Myślę, że akurat tego wyboru nie będziecie żałowali.

Super, dzięki wielkie za podpowiedzi! Na pewno sprawdzę i oczywiście mam nadzieję, że temat jeszcze trochę będzie tutaj nam się rozwijał, bo trzeba rozwijać nasz biznes.
AdamCześ

Re: System do monitoringu GPS dla floty - porady

Post autor: AdamCześ »

Dokładnie tak, jeżeli chodzi o wybór skutecznych systemów i jednocześnie profesjonalnej pomocy w zakresie zarządzania firmą transportową to właśnie Flotman daje tutaj naprawdę spore możliwości zarówno jeśli chodzi o lokalizację, zużycie paliwa, kontrolę pracy i pozyskiwania kolejnych zleceń. Mam nadzieję, że skorzystacie i to z konkretnymi efektami dla wygody oraz zysków.
Kazeń

Re: System do monitoringu GPS dla floty - porady

Post autor: Kazeń »

My zdecydowaliśmy się przy 10 samochodach ciężarowych w końcu na system Flotman, który wprowadził nam możliwość zdalnego odczytu danych z tachografu, czy też kontroli nad zużyciem paliwa i stanem technicznym. Wiadomo dużą flota to też duże problemy, także trzeba szukać skutecznego dodatkowego wsparcia.
FilipŁyz

Re: System do monitoringu GPS dla floty - porady

Post autor: FilipŁyz »

Kazeń pisze:
> My zdecydowaliśmy się przy 10 samochodach ciężarowych w końcu na system
> Flotman, który wprowadził nam możliwość zdalnego odczytu danych z
> tachografu, czy też kontroli nad zużyciem paliwa i stanem technicznym.
> Wiadomo dużą flota to też duże problemy, także trzeba szukać skutecznego
> dodatkowego wsparcia.

I bardzo dobrze, trzeba się rozwijać i też skutecznie ograniczać ilość problemów oraz błędów.
Jołek

Re: System do monitoringu GPS dla floty - porady

Post autor: Jołek »

W mojej opinii trudno się z Waszymi spostrzeżeniami nie zgodzić, ponieważ również zdecydowaliśmy się na wykorzystanie systemu Flotman i możliwościach jakie zapewnia firmom. Myślę, że z ich pomocą jednak uda Wam się dużo szybciej poprawić wyniki i jednocześnie poprawiając kontrolę przed ewentualnymi kradzieżami
Doniecka

Re: System do monitoringu GPS dla floty - porady

Post autor: Doniecka »

U nas w firmie również Flotman sprawia nad wszystkim kontrolę, dzięki czemu wiemy jaką trasę wykonuje i gdzie w danym momencie znajduje się nasz pracownik. Od niedawna Flotman wprowadził usługę e - TOLL, która jest sporym ułatwieniem dla naszych handlowców. Ponieważ jeżdżą oni po całej Polsce nie muszą się już martwić zawczasu zakupem biletów czy ściąganiem aplikacji i jej obsługą. Wszystko to jest aktualnie zsynchronizowane i rozliczane automatycznie.
ODPOWIEDZ