Bezpieczeństwo informacji

Chcesz się podzielić swoją opinią na temat firmy? To jest dobre miejsce.
luź

Bezpieczeństwo informacji

Post autor: luź »

Dla mnie ogromnie ważne jest bezpieczeństwo moich danych, nie podaję ich w internecie, nie przekazują zgód marketingowych, zawsze sprawdzam czy firma ma certyfikat iso: http://www.adees.net/iso_27001.php A Wy jak do tego podchodzicie?
koteł

Re: Bezpieczeństwo informacji

Post autor: koteł »

Bezpieczeństwo informacji jest teraz regulowane ustawą, więc chce się czy nie, firma musi o to dbać!
rugło

Re: Bezpieczeństwo informacji

Post autor: rugło »

pracuję w takiej branży gdzie bezpieczeństwo danych jest bardzo ważne, odkąd weszło rodo to trzymam rękę na pulsie, regularnie zapoznaję się z bieżącymi przepisami, sprawę ułatwia fakt, że mam abonament w tematycznych portala nt. rodo, bezpieczeństwa danych w wydawnictwie wiedza i praktyka

malowanie elewacji drewnianej cena
Oleńka33

Re: Bezpieczeństwo informacji

Post autor: Oleńka33 »

Ja bym poleciła skorzystać z oferty tej firmy https://www.isecure.pl/ bo ich usługi zapewnią Tobie i twojej firmie spokojny sen bez nerwów o to że jakieś wrażliwe dane wyciekną na zewnątrz. Zrobią wszystko aby należycie i zgodnie z przepisami wdrożyć i zabezpieczyć dane zgodnie z dyrektywą RODO. Oferta warta uwagi każdego przedsiębiorcy.
Ebek

Re: Bezpieczeństwo informacji

Post autor: Ebek »

Kluczowe jest bezpieczeństwo informacji na poziomie przedsiębiorstwa zarówno jeżeli chodzi o klientów, ale też pracowników. Nam zależało wraz z przejściem na większą informatyzację w firmie właśnie na zachowaniu wysokiej ochrony danych przed wyciekami, czy też dostępem dla niepowołanych osób. W dziale it dodatkowo wprowadziliśmy nVision 13 firmy Axence który składa się z modułów wspierajacych inwentaryzację sprzętu, licencji, czy też na przykład usprawnia zarządzanie dostępami i uprawnieniami użytkowników i informacjami o potencjalnych awariach. Polecam rozwazyc bo u nas pewnie zostanie na dłuzej

desert op us
ODPOWIEDZ