System płatności ratalnej do sklepu na wordpressie

Rozmowy o biznesie. Oszczędzanie, inwestycje, promocja, rozwój firmy.
Gereś

System płatności ratalnej do sklepu na wordpressie

Post autor: Gereś »

Co sądzicie na temat skutecznego systemu płatności ratalnej dla sklepu online? Na co warto zwrócić uwagę i jednocześnie czy możecie polecić mi konkretny moduł na Wordpress? Z góry dzięki wielkie za podpowiedzi i oczywiście mam nadzieję, ze temat będzie się rozwijał a ja podejmę jak najlepszą decyzję
Gezeń

Re: System płatności ratalnej do sklepu na wordpressie

Post autor: Gezeń »

Wiesz co, akurat jeśli o mnie chodzi to ja my zdecydowaliśmy się postawić na współpracę z iRaty.pl w mojej opinii jednak jest to duże udogodnienie dla naszych klientów i co również ważne pozwala skutecznie sprzedawać produkty z wyższej półki cenowej, tym bardziej że mamy sporo porządnego sprzętu dla biznesu. Jak chcesz się jeszcze co do nich upewnić to zdecydowanie polecam odwiedzić https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca gdzie dokładnie dowiecie się jak działa.
Joceś

Re: System płatności ratalnej do sklepu na wordpressie

Post autor: Joceś »

Również uważam, że warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez iRaty w przypadku których można liczyć na jasne warunki, pełne wsparcie i jednocześnie duże możliwości dla klientow, którzy chętnie z takiej opcji korzystają i widać że przez to częściej zamawiają większą ilość produktów z naszej oferty.
Gereś

Re: System płatności ratalnej do sklepu na wordpressie

Post autor: Gereś »

Joceś pisze:
> Również uważam, że warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez
> iRaty w przypadku których można liczyć na jasne warunki, pełne wsparcie i
> jednocześnie duże możliwości dla klientow, którzy chętnie z takiej opcji
> korzystają i widać że przez to częściej zamawiają większą ilość produktów z
> naszej oferty.


O proszę dobrze wiedzieć, oby w końcu było to rozwiązanie które realnie nam pomoże w prowadzeniu sklepu online.
Zośka

Re: System płatności ratalnej do sklepu na wordpressie

Post autor: Zośka »

Dla mnie możliwość wyboru róznych metod płatności jest bardzo ważna, dlatego korzystam z usług, które oferuje https://www.dotpay.pl/ . Jeżeli jesteście zainteresowani usługami tego operatora płatności online, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie głównej.
Gezeń

Re: System płatności ratalnej do sklepu na wordpressie

Post autor: Gezeń »

My również sprawdzaliśmy kilka opcji i jednak iRaty.pl zapewnili nam najlepsze warunki do współpracy. Korzystanie z niego jest wygodne, moduł działa także na sklepach postawionych na wordpress bez jakichkolwiek problemów. Do tego jasne warunki dla klientów i szybkie rozpatrywanie wniosków dla klientow, więc wyniki sprzedażowe oraz zyski naprawdę nam się poprawiły.
ODPOWIEDZ