System płatności ratalnej dla sklepu online?

Rozmowy o biznesie. Oszczędzanie, inwestycje, promocja, rozwój firmy.
Fikieł

System płatności ratalnej dla sklepu online?

Post autor: Fikieł »

Co sądzicie na temat skutecznego systemu płatności ratalnej dla sklepu online? Na co warto zwrócić uwagę i jednocześnie czy możecie polecić mi konkretny moduł na Wordpress? Pozdrawiam i mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się w tym zakresie podjąć jak najlepszą decyzję.
DamianKłos

Re: System płatności ratalnej dla sklepu online?

Post autor: DamianKłos »

Według mnie jeżeli chodzi o wybór dobrego systemu płatności ratalnej to warto tutaj zwrócić uwagę na https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca który sprawdza się świetnie i co również ważne pozwala skutecznie sprzedawać szeroki wybór produktów z wyższej półki cenowej. Od nas mega duży plus, pozdrawiam!
AdamSzyś

Re: System płatności ratalnej dla sklepu online?

Post autor: AdamSzyś »

Szukając przede wszystkim dobrze działających systemów płatności ratalnych to zdecydowanie polecam sprawdzić iRaty.pl który akurat daje duże możliwości dla zwiększania zysków. Dlatego zdecydowaliśmy się wypróbować i tak już jest z nami ponad rok, naprawdę daje fajnie możliwości sprzedażowe, ty, bardziej że klienci coraz chętniej korzystają z takich opcji jak szukają sprzętu i urządzeń które jednak kosztują w naszym przypadku miedzy 2 a 6tys złotych.
Fikieł

Re: System płatności ratalnej dla sklepu online?

Post autor: Fikieł »

AdamSzyś pisze:
> Szukając przede wszystkim dobrze działających systemów płatności ratalnych
> to zdecydowanie polecam sprawdzić iRaty.pl który akurat daje duże
> możliwości dla zwiększania zysków. Dlatego zdecydowaliśmy się wypróbować i
> tak już jest z nami ponad rok, naprawdę daje fajnie możliwości
> sprzedażowe, ty, bardziej że klienci coraz chętniej korzystają z takich
> opcji jak szukają sprzętu i urządzeń które jednak kosztują w naszym
> przypadku miedzy 2 a 6tys złotych.


Przyznam szczerze, ze trochę mnie zaciekawiliście i mam nadzieję że to nie koniec podpowiedzi z Waszej strony. Zobaczymy co z tego wyjdzie!
SebastianKrós

Re: System płatności ratalnej dla sklepu online?

Post autor: SebastianKrós »

Również uważam, że warto tutaj zwrócić uwagę na system iRaty.pl https://www.platformaratalna.pl/wspolpraca może warto sprawdzić bo daje fajne możliwości dla prowadzonego biznesu online, jeżeli szukasz opcji dla sklepu który odpowiednio działa na Wordpressie. Do tego szybko rozpatrują wnioski, bez problemów można liczyć na sprawny kontakt. Klienci zadowoleni, nie ma zastrzeżeń i my również jesteśmy zadowoleni
ODPOWIEDZ