System płatności na raty do sklepu online

Rozmowy o biznesie. Oszczędzanie, inwestycje, promocja, rozwój firmy.
Redeś

System płatności na raty do sklepu online

Post autor: Redeś »

Witam!
Przychodzę do Was z pewnym pytaniem, ponieważ prowadzę sklep online na platformie shoper i chciałbym wybrać skuteczny system płatności ratalnej dla moich klientów. Myslalem o iRatach, możecie mi coś o nich powiedzieć i przede wszystkim czy jest to dobry wybór? Pozdrawiam ;)
soniś565

Re: System płatności na raty do sklepu online

Post autor: soniś565 »

Redeś pisze:
> Witam!
> Przychodzę do Was z pewnym pytaniem, ponieważ prowadzę sklep online na
> platformie shoper i chciałbym wybrać skuteczny system płatności ratalnej
> dla moich klientów. Myslalem o [...] możecie mi coś o nich powiedzieć i
> przede wszystkim czy jest to dobry wybór? Pozdrawiam ;)

Lubicie płacić w taki sposób? Jest wygodnie?

___
http://sequinshoes.pl/
iRaty - płatności

Re: System płatności na raty do sklepu online

Post autor: iRaty - płatności »

Integracja akurat nie jest trudna. Należy podać swój sklep do partnerów platformyfinansowej - https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca a następnie otrzyma Pan instrukcje instalacji integracji iRaty. Jest też możliwość instalacji przez pracownika platformyfinansowej oczywiście bezpłatnie jeśli są jakieś pytania, bądź wątpliwości. Pozdrawiamy!
Dozoń

Re: System płatności na raty do sklepu online

Post autor: Dozoń »

Co do wyboru akurat takiego systemu jak najbardziej jestem za, warto przede wszystkim poszukać skutecznych rozwiązań które jednak dadzą Wam większe możliwości sprzedażowe i jednocześnie pozwalając sobie także na lepsze prowizje przy droższych produktach, a nie pozostawanie w przedziale jednak przy tych z niższej półki cenowej. Co do samego systemu iRaty jak najbardziej daje radę :)
Redeś

Re: System płatności na raty do sklepu online

Post autor: Redeś »

iRaty - płatności pisze:
> Integracja akurat nie jest trudna. Należy podać swój sklep do partnerów
> platformyfinansowej - https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca a
> następnie otrzyma Pan instrukcje instalacji integracji iRaty. Jest też
> możliwość instalacji przez pracownika platformyfinansowej oczywiście
> bezpłatnie jeśli są jakieś pytania, bądź wątpliwości. Pozdrawiamy!

Bardzo dziękuję za informację! W takim razie zrobię tak jak zostało to opisane, mam nadzieję że będą z tego płynęły nam duże korzyści :)
ŁukaszMis

Re: System płatności na raty do sklepu online

Post autor: ŁukaszMis »

Przy droższych produktach to system płatności ratalnej może okazać się słuszną opcją szczególnie jeżeli chcecie mieć dobrze dopracowane rozwiązanie, z profesjonalną obsługą i też nie płacić za jego wdrożenie. Pozdrawiam i jak wybierzesz to daj znać na co się zdecydowaliście i czy jest to iRaty.pl
MałaAgata

Re: System płatności na raty do sklepu online

Post autor: MałaAgata »

Jeżeli chodzi o płatność ratalną to ja korzystam z Twisto. Oprócz rat 0% jest jeszcze możliwość odroczenia terminu zapłaty o kilkanaście dni. Jestem zarejestrowanym użytkownikiem, mam kartę płatniczą, którą płacę za większość moich zakupów. Limit środków dostałam taki o jaki wnioskowałam. Bardzo bezpieczne i wygodne
ODPOWIEDZ