Aplikacje przydatne w branży OZE

Rozmowy o biznesie. Oszczędzanie, inwestycje, promocja, rozwój firmy.
damić

Aplikacje przydatne w branży OZE

Post autor: damić »

Czy ktoś z Was siedzi w tej branży? Z jakich aplikacji korzystacie?
Chodzi o coś, co faktycznie się przydaje - darmowe i płatne. Zarządzanie klientami, przeglądanie ofert, wyszukiwanie atrakcyjnych rozwiązań, które są aktualnie dostępne w dobrej cenie. Czy coś takiego przychodzi Wam na myśl?
kamić

Re: Aplikacje przydatne w branży OZE

Post autor: kamić »

Poklikaj sobie tę - https://ecomanager.co/
Jest rewelacyjna. Tzn. głównie chodzi o to, że w jednej apce masz faktycznie mnóstwo przydatnych funkcji. Masz tam mini CRM, a poza tym wszystkie istotne funkcje, które mogą się przydać - giełda, wyceny. U mnie to się przydaje, a działalność ogólnie taka sama.
damić

Re: Aplikacje przydatne w branży OZE

Post autor: damić »

Na pierwszy rzut oka wygląda to całkiem sensownie.
Długo z tego korzystasz? Prosta w obsłudze, no i darmowa.
Te wszystkie dane zawsze się zgadzają?
Bo wydaje mi się, że właśnie czegoś takiego szukam. Kwestia jednak taka, czy aby na pewno to jest to, czego potrzebuję.
Napisz mi jeszcze coś więcej na temat zastosowań tego rozwiązania.
kamić

Re: Aplikacje przydatne w branży OZE

Post autor: kamić »

Nie długo - od kilku tygodni. Tak, liczby się zawsze potwierdzają. Natomiast ja nie przerabiam ogromnej liczby zleceń, tylko kilka w ciągu miesiąca. I na pewno to mi się przydaje przy ogarnianiu tego wszystkiego - jest łatwiej, pełne info w jednej apce, a to już jak dla mnie wygoda. A jak wy to widzicie?
damić

Re: Aplikacje przydatne w branży OZE

Post autor: damić »

Ja mam zainstalowane ecomanager.co od kilku dni, a już widzę, że to dla mnie. Widzę sporo zastosowań, ale to wszystko dopiero wyjdzie w praniu. Jak na razie, jak dla mnie - aplikacja sztosik, tym bardziej, że to wszystko jest dostępne bez opłat. Podoba mi się.
takć

Re: Aplikacje przydatne w branży OZE

Post autor: takć »

Też zainstalowałem, w sensie to - https://ecomanager.co/
Faktycznie to robi dużą różnicę i przynajmniej mi to odpowiada. Używam od kilku tygodni.
Przydatne w wielu przypadkach, a generalnie - nie ma się szczególnie czego czepiać...
Fajnie to poukładali - na tyle prosto, że każdy na spokojnie może to ogarnąć.
Ogólnie robi to mega pozytywne wrażenie. A jak wy to widzicie?
ODPOWIEDZ