wózki z Cavoe

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
gizuńka

wózki z Cavoe

Post autor: gizuńka »

Drodzy rodzice co sądzicie o wózkach marki Cavoe ? Przyznam, ze biją inne na głowę jeśli chodzi o wygląd ( uwielbiam taki paryski, elegancki szyk) ale zastanawia mnie jak z jakością ? będę wdzięczna za wszystkie informacje :)
dąma13

Re: wózki z Cavoe

Post autor: dąma13 »

fajne są zgadzam się :) jakościowo też super, my od jakiś 2 miesięcy mamy ten model OSIS. Jak mieszkasz w miejskiej dżungli i szukasz czegoś lekkiego i kompaktowego to polecam :)
Aśka33

Re: wózki z Cavoe

Post autor: Aśka33 »

ja się też właśnie zastanawiam ktory z tych dwóch modeli wybrać ale chyba postawimy na axo. Wyglądowo co prawda podobne ale axo jest nieco większy i dla dzieci do 22 kg. No i ma świetną amortyzację na wszystkich 4 kołach a do tego mocne bezdętkowe koła ( idealny w teren).
gizuńka

Re: wózki z Cavoe

Post autor: gizuńka »

no to już widze, ze wybór prosty nie będzie :) jesli wezmiemy osis to na pewno ten kolor desser rose - cudny jest :)
Aśka33

Re: wózki z Cavoe

Post autor: Aśka33 »

gizuńka pisze:
> no to już widze, ze wybór prosty nie będzie :) jesli wezmiemy osis to na
> pewno ten kolor desser rose - cudny jest :)

haha no to mamy podobne gusta bo ja też dla córki wzięłam ten kolor ( nawet mężowi się podoba bo to jednak nie taki typowy, mocny róż). dodam jeszcze, ze wózek składa się do niewielkich rozmiarów i to razem z siedziskiem bez względu na to czy jest zamontowane przodem czy tyłem do kierunku jazdy.
luśka

Re: wózki z Cavoe

Post autor: luśka »

Fajne te wózki ale ja wolałam inny bo kupiłam x-landera, a to bardzo solidny i bajerancki wózek który można kupić w bardzo modnych teraz kolorach. Bardzo wygodnie się go prowadzi, bardzo łatwo się też składa i rozkłada i mieści sie bez problemu w bagażniku
gizuńka

Re: wózki z Cavoe

Post autor: gizuńka »

No i stało się - kupiliśmy desert rose OSIS :) Teraz czekam na dostawę i mam nadzieje, ze już za kilka dni będziemy mogli się nim cieszyć już na spacerze :)
Aśka33

Re: wózki z Cavoe

Post autor: Aśka33 »

ekstra gizuńka cieszę się razem z Tobą i jestem pewna, ze będziesz zachwycona :) koniecznie daj znac jak już wózek dotrze i zaliczycie już pierwszy spacer :)
gizuńka

Re: wózki z Cavoe

Post autor: gizuńka »

sorki, że pisze dopiero teraz ale ostatnie tygodnie pełne zawirowań :) tak czy siak osis jest już z nami, byliśmy już kilkanaście razy na spacerach i uważam, ze rzeczywiście warto go polecać, dziękuje raz jeszcze za informacje :)
Kamińńńska

Re: wózki z Cavoe

Post autor: Kamińńńska »

Szeroki wybór wózków dziecięcych znajdziecie tutaj - [url=https://www.sklep-smile.pl/joie-stages]link[/url] W sprzedaży mają wózki wielu różnych marek, więc i zakres cenowy jest różny, dzięki czemu każdy znajdzie taki wózek, jaki tylko chce. Najważniejsze jest zawsze bezpieczeństwo dziecka, więc wózek koniecznie musi posiadać wszelkie atesty.
myśka

Re: wózki z Cavoe

Post autor: myśka »

Znam ten sklep, sporo tu rzeczy kupiłam :) Dokładnie! A wózek zamówiłam bezpośrednio od x-landera i jest super, jest lekki, fajnie amortyzowany i ma dużą budę i duże wygodne siedzisko w spacerówce, no i co tu dużo gadać, wygląda jak milion dolarów.
miśka521

Re: wózki z Cavoe

Post autor: miśka521 »

Świetne! Naprawdę polecam. Sama mam Cavoe Osis Agava. Jest piękny <3 a spacery z nim to prawdziwa przyjemność! Szczególnie wygodny jeśli chodzi o przechadzki miastowe czy też wsadzenie wózka do bagażnika, bo jest lekki i niewielki. Ma za to spore siedzisko i kosz na zakupy.
Łapka99

Re: wózki z Cavoe

Post autor: Łapka99 »

Rewelacyjne są. Właściwie to miałam okazję używać oba modele. Jeden ma mój brat, a ja mam drugi. Super, że się tak między sobą różnią - ten typowo miejski świetnie nadaje się na miejskie wyprawy, a nawet w podróże (po złożeniu jest bardzo malutki), z kolei Axo jest świetny na wyprawy terenowe. Nie wiem, który jest lepszy, musisz wybrać w zgodzie ze swoimi potrzebami :)
yusta
Posty: 46
Rejestracja: 08 cze 2020, 16:41

Re: wózki z Cavoe

Post autor: yusta »

Niezłe są te wózki z tego co widzę ale mogę Ci polecić też wózek taki jaki ja mam, tu jest filmik https://www.youtube.com/watch?v=36GD2pghTc4 który dokładnie opisuje jego zalety a jak zależy Ci na solidnym i niezawodnym wózku terenowym to ten jest najlepszy
Gała98

Re: wózki z Cavoe

Post autor: Gała98 »

Wózki tej marki są naprawdę solidne i mają coś w sobie wyjątkowego z wyboru. Na pewno więc warto wziąć je pod uwagę. Mój wybór padł na model Osis, który najlepiej sprawdza się w mieście. Ja wózka używam wyłącznie w mieście, więc wiedziałam, że będzie dla mnie idealny.
Pepi983
Posty: 21
Rejestracja: 31 lip 2020, 19:51

Re: wózki z Cavoe

Post autor: Pepi983 »

Ich wózki są naprawdę fajne i solidnie wykonane - z dbałością o każdy szczegół. Ja zdecydowałam się na model Osis. Mieszkam w bardzo dużym mieście, więc nic z doskonałą amortyzacją i innymi bajerkami nie jest mi potrzebne. Potrzebowałam solidnego wózka w dobrej cenie, a ten taki jest.

świat firan olkusz
jaśkowa

Re: wózki z Cavoe

Post autor: jaśkowa »

Dobry terenowy wózek nie do zdarcia kupisz bezpośrednio od x-landera i to jest online i jednocześnie na żywo bo zamawiasz go sobie do domu na próbę i testujesz, spodoba się to zostawiasz, a jeśli nie to odsyłasz, to bardzo proste, dla mnie to idealne rozwiązanie bo nie muszę chodzić po sklepach w czasie pandemii
gałązka

Re: wózki z Cavoe

Post autor: gałązka »

Ta marka zdecydowanie zasługuje na uwagę. Ich wózki są wytrzymałe i dobre jakościowo, a do tego są w dobrych cenach. patrząc na to jak dobre są i jak dobrej jakości, zdecydowanie jest to marka luksusowa. Bliżej moich oczekiwań jest model Axo i na ten się zdecydowałam.
ODPOWIEDZ