tania apteka dla seniora

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
łensa

tania apteka dla seniora

Post autor: łensa »

Znacie jakieś dobre apteki stacjonarne, które będą miały przystępne ceny?? Rodzice wydają sporą część swojej emerytury na leki, najbliżej mają dosyć drogą aptekę dlatego suzkam dla nich czegoś korzystniejszego ______________________________________________________
korzyść

Re: tania apteka dla seniora

Post autor: korzyść »

Wiadomo, że każdy kto bierze leki na stałe to szuka apteki w miarę taniej. Ale nie koniecznie może to być w ogóle opłacalne bo dany lek owszem mogą dla nas sprowadzić ale wtedy jego cena będzie na pewno zupełnie inna. To też ja odkąd znalazłam tutaj https://ktomalek.pl/hormony-podwzgorzow ... i/k-1834/1 moje leki to nigdzie nie muszę chodzić tylko tutaj szukam i rezerwuję.
puśka

Re: tania apteka dla seniora

Post autor: puśka »

łensa pisze:
> Znacie jakieś dobre apteki stacjonarne, które będą miały przystępne ceny??
> Rodzice wydają sporą część swojej emerytury na leki, najbliżej mają dosyć
> drogą aptekę dlatego suzkam dla nich czegoś korzystniejszego
> ______________________________________________________


W DOZ jest teraz super promocja dla osób 60+ można wykupić leki z 20% zniżką w godzinach 8:00-12:00.

internet terminal
łensa

Re: tania apteka dla seniora

Post autor: łensa »

puśka pisze:
> łensa pisze:
> > Znacie jakieś dobre apteki stacjonarne, które będą miały przystępne ceny??
> > Rodzice wydają sporą część swojej emerytury na leki, najbliżej mają dosyć
> > drogą aptekę dlatego suzkam dla nich czegoś korzystniejszego
> > ______________________________________________________
>
>
> W DOZ jest teraz super promocja dla osób 60+ można wykupić leki z 20% zniżką w
> godzinach 8:00-12:00.
nie wiesz czy to jakaś stała promocja?? Bo nie wiem czy mama w tym tygodniu będzie na mieście
Ciżba

Re: tania apteka dla seniora

Post autor: Ciżba »

łensa pisze:

> nie wiesz czy to jakaś stała promocja?? Bo nie wiem czy mama w tym tygodniu będzie na
> mieście


Jeśli chodzi o tę promocję dla seniorów w dozie, to trwa już ona naprawdę od dłuższego czasu i póki co chyba nie zanosi się na to, żeby mieli z niej rezygnować. Dlatego warto korzystać :)
ODPOWIEDZ