Program Inovice Digitizer - opinie

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
KamilZ
Posty: 326
Rejestracja: 25 wrz 2018, 9:49

Program Inovice Digitizer - opinie

Post autor: KamilZ »

Cześ,
Chciałbym zapytać czy stosujecie program Inovice Digitizer u siebie w firmie i jeżeli tak to jakie macie opinie na jego temat, czy rzeczywiście warto na niego postawić w dziale księgowości? Z góry dziękuję za wszystkie konkretne porady
Adams
Posty: 268
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:03

Re: Program Inovice Digitizer - opinie

Post autor: Adams »

Oczywiście, że tak to w przypadku biur rachunkowych czy też rozwijających się firm bardzo przydatne rozwiązanie, które jednocześnie pozwala uzyskiwać naprawdę fajne oszczędności czasu i też nerwów bo sam wiem jak wiele musiałem poświęcić na to pracy nocami kiedy już dosłownie padałem i przez to też zaczynały pojawiać się błędy w rozliczeniach ....
PatrykLew
Posty: 39
Rejestracja: 24 paź 2018, 12:36

Re: Program Inovice Digitizer - opinie

Post autor: PatrykLew »

Również jestem dużym zwolennikiem wyboru tego rozwiązania, uważam że jest to świetna opcja jeżeli chcecie prowadzić księgowość na odpowiednio wysokim poziomie i jednocześnie nie obawiając się o pewność wprowadzonych danych do systemu online.
MariuszPol
Posty: 106
Rejestracja: 18 lut 2019, 15:07

Re: Program Inovice Digitizer - opinie

Post autor: MariuszPol »

Szkoda, że nie dowiedziałem się o nim wcześniej ... Przydałby się u nas w księgowości zwłaszcza pod koniec roku gdy tych dokumentów jest dużo do wprowadzania. Możliwość przyspieszenia tego procesu i eliminacji błędów nadziewa optymizmem. Musze porozmawiać z szefem i może uda się coś takiego wprowadzić do nas, na pewno odciążyło by to pracowników i też dają możliwość pracy nad innymi elementami firmy.
melomanka2
Posty: 1121
Rejestracja: 18 wrz 2017, 19:00

Re: Program Inovice Digitizer - opinie

Post autor: melomanka2 »

Skoro już mowa o oprogramowaniu w firmie, to chciałam Was zapytać, czy ktoś z Was korzysta może z systemów oferowanych przez firmę Primesoft? Widziałam ostatnio ich ofertę na stronie http://www.primesoft.pl/ i wydała mi się ona całkiem atrakcyjna. Chyba rzeczywiście dzięki oferowanym przez nich systemom można by zachować porządek w dokumentach. Jak sądzicie, warto zdecydować się na rozpoczęcie z nimi współpracy?
Krzysztof99
Posty: 24
Rejestracja: 18 lut 2019, 14:59

Re: Program Inovice Digitizer - opinie

Post autor: Krzysztof99 »

Podzielam Wasze odpowiedzi i tez uważam, że najważniejsza jest automatyzacja procesów biurowych, a szczególnie księgowych jeżeli jeszcze dodatkowo jest w stanie zapewnić pełną skuteczność i pewność, że US nie będzie miał żadnych zastrzeżeń. W przypadku prowadzenia dużej księgowości, czy to m.in w biurze rachunkowym moim zdaniem Invoice Digitizer jest zdecydowanie opcją wartą polecenia oraz przetestowania.
KamilZ
Posty: 326
Rejestracja: 25 wrz 2018, 9:49

Re: Program Inovice Digitizer - opinie

Post autor: KamilZ »

No to cieszę się bardzo, że mogłem liczyć na Wasze podpowiedzi które również mówią mi, że jest to bardzo dobra opcja. No to co chyba w tym tygodniu będę musiał się do nich odezwać i zobaczymy jak to będzie działało również u mnie. Pozdrawiam

marketing afiliacyjny przykłady
Adams
Posty: 268
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:03

Re: Program Inovice Digitizer - opinie

Post autor: Adams »

KamilZ pisze:
> No to cieszę się bardzo, że mogłem liczyć na Wasze podpowiedzi które
> również mówią mi, że jest to bardzo dobra opcja. No to co chyba w tym
> tygodniu będę musiał się do nich odezwać i zobaczymy jak to będzie działało
> również u mnie. Pozdrawiam

Super! W takim razie daj nam znać jak już będzie po wszystkim i mam nadzieję, że podejmiesz słuszną decyzję jednak w przypadku rozwiązań ułatwiających pracę i tym samym dających większe możliwości jeżeli chodzi o podjęcie się kolejnych zleceń, nie warto nadmiernie oszczędzać.
Krzysztof99
Posty: 24
Rejestracja: 18 lut 2019, 14:59

Re: Program Inovice Digitizer - opinie

Post autor: Krzysztof99 »

Też czekam na odpowiedź i mam nadzieję, że jednak nasze porady Ci się przydały w biznesie i już księgowość nie będzie tak męczącym zadaniem.
ODPOWIEDZ