Pralnia chemiczna potrzebna na już

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
Baśka

Pralnia chemiczna potrzebna na już

Post autor: Baśka »

Potrzebuję pilnie pralni chemicznej która ma w ofercie nie tylko pranie ale także prasowanie i do tego z dowozem do klienta. Przeprowadziłam się do stolicy ale rzeczy dojadą z opóźnieniem i muszę sobie jakoś radzić a sterta ubrań rośnie. Jakieś pomysły?
Cześka

Re: Pralnia chemiczna potrzebna na już

Post autor: Cześka »

Nie tylko ty szukasz takich rozwiązań bo ja także od lat stosowałam takie rozwiązanie ale pralnia w markecie z której korzystałam póki co jest zamknięta do odwołania a ciuchów się trochę nazbierało. Chętnie posłucham opinii warszawiaków gdzie robią takie usługi w obecnej sytuacji.
Oleńka

Re: Pralnia chemiczna potrzebna na już

Post autor: Oleńka »

Przenieś się do tej pralni https://www.pralnia-warszawianka.pl/ a na pewno nie pożałujesz i nie chodzi o ceny bo te są niskie a z wykorzystaniem ich opcji abonamentu niżej chyba już się nie da. Od dawna korzystam z ich usług i złego słowa nie powiem o czym możesz się przekonać dołączając do grona ich klientów. Na pewno szybko przekonasz się do ich oferty i zapomnisz co to pralka.
ODPOWIEDZ