Ogrodzenia Warszawa

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
zainteresowana

Ogrodzenia Warszawa

Post autor: zainteresowana »

Jeśli szukasz sprawdzonych fachowców na terenie Warszawy, którzy pomogą Ci w przygotowaniu solidnego, estetycznie prezentującego się ogrodzenia, zapraszamy na plot-serwis.pl.

borek

Re: Ogrodzenia Warszawa

Post autor: borek »

Jesteś zorientowany jaki koszt jest ogrodzenia 110 m2 ?

czerpnia

Marley

Post autor: Marley »

Też bardzo polecam tę firmę - u mnie robili ogrodzenie :) Wszystko szybko zrobione i bez żadnych fuszerek. A odpowiadając na Twoje pytanie, Borek, to na stronie: http://plot-serwis.pl wejdź sobie w dział "Oferta" i tam jest dużo informacji, a jak nie będzie tego czego szukasz, to zawsze możesz napisać do nich albo zadzwonić :)

olek

Post autor: olek »

Na płot długości 12 metrów bieżących ile muszę mieć słupków ?

melomanka2

Post autor: melomanka2 »

Jeśli natomiast chcielibyście założyć sobie ogrodzenie betonowe na terenie takich miejscowości jak Ełk, Pisz, Giżycko, Kętrzyn, Olecko, Augustów, Suwałki, Gołdap czy też Mikołajki, to polecam skontaktować się z firmą http://ogrodzenia-betonowe.mazury.pl/. Oferowane przez nich ogrodzenia są bardzo trwałe i solidne, więc jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ;)

maurycy

Post autor: maurycy »

Ja bym proponował ogrodzenie modułowe joniec bo nikt nie uwierzy że to beton. Składa się z bloczków z których można stawiać słupki, podmurówkę a nawet cały mur. Pic polega na tym, że owe bloczki są tak obrobione że wyglądają jak kamień. To jest zwyczajne mistrzostwo świata.

ODPOWIEDZ