kompaktowa, lekka i nowoczesna spacerówka :)

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
felikaa
Posty: 61
Rejestracja: 06 cze 2018, 11:44

kompaktowa, lekka i nowoczesna spacerówka :)

Post autor: felikaa »

Kochani rozglądam się za lekką i kompaktową spacerówką, mam auto z niewielkim bagaznikiem więc szukam czegoś co nie zajmie po złożeniu wiele miejsca. macie jakieś pomysły gdzie i czego szukać ?
evelajna
Posty: 235
Rejestracja: 19 gru 2017, 9:01

Re: kompaktowa, lekka i nowoczesna spacerówka :)

Post autor: evelajna »

hmm wiesz co ja mam od kilku dni model OSIS z Cavoe i mysle, ze powinnas zerknać bo to coś czego szukasz :)
felikaa
Posty: 61
Rejestracja: 06 cze 2018, 11:44

Re: kompaktowa, lekka i nowoczesna spacerówka :)

Post autor: felikaa »

o dzięki, zaraz zerkne co i jak. a napiszesz coś wiecej ? jak wygląd, jakośc wykonania, cena itd?
evelajna
Posty: 235
Rejestracja: 19 gru 2017, 9:01

Re: kompaktowa, lekka i nowoczesna spacerówka :)

Post autor: evelajna »

wiesz co w podstawie wózek kosztuje około 1400 zł, tu masz wersje spacerową tylko. dodatkowo jest opcja na zakup samej gondoli, torby z termosem i przewijakiem itd. Cenowo super, jakościowo rewelka, każdy szczegół jest dopracowany na 100 procent.
felikaa
Posty: 61
Rejestracja: 06 cze 2018, 11:44

Re: kompaktowa, lekka i nowoczesna spacerówka :)

Post autor: felikaa »

evelajna pisze:
> wiesz co w podstawie wózek kosztuje około 1400 zł, tu masz wersje spacerową
> tylko. dodatkowo jest opcja na zakup samej gondoli, torby z termosem i
> przewijakiem itd. Cenowo super, jakościowo rewelka, każdy szczegół jest
> dopracowany na 100 procent.

i to mi wystarczy dzięki :) zobaczę czy gdzieś w mojej okolicy mają go stacjonarnie żeby obejrzeć go sobie przed zakupem jeszcze i działam :)
fosterka
Posty: 357
Rejestracja: 01 lut 2017, 10:19

Re: kompaktowa, lekka i nowoczesna spacerówka :)

Post autor: fosterka »

ja też mam x-landera ale x-fly bo jest lekki, łatwo nim manewrować i ma dobrą amortyzację, duży plus to to że możesz sgo zamówić do domu na próbę bo to przesądziło o zakupie, jak tylko go zobaczyłam zakochałam sie w tym wózku
jakubczak
Posty: 255
Rejestracja: 27 paź 2019, 19:27

Re: kompaktowa, lekka i nowoczesna spacerówka :)

Post autor: jakubczak »

Jak masz problem z wyborem wózka dla swojego dziecka to ja polecam ci ten https://espiro.pl/jaki-wozek-dzieciecy- ... la-dziecka artykuł poczytać. Mi pomógł on podjąć decyzję jaki wózek będzie odpowiedni dla mnie i mojego malucha. I jestem zadowolona z tego jaki kupiłam.
bogażnikowy

Re: kompaktowa, lekka i nowoczesna spacerówka :)

Post autor: bogażnikowy »

felikaa pisze:
> Kochani rozglądam się za lekką i kompaktową spacerówką, mam auto z
> niewielkim bagaznikiem więc szukam czegoś co nie zajmie po złożeniu wiele
> miejsca. macie jakieś pomysły gdzie i czego szukać ?

Wiem, że na https://www.3kiwi.pl/ mają mnóstwo różnych wózków, więc spacerówkę mieszczącą się do Twojego bagażnika też znajdziesz. A co do konkretnego modelu, to nie podejmę się wskazania żadnego, bo dzieci jeszcze nie mamy :| Dużo dobrego mówi się o Cybexach - ale ile w tym prawdy, a ile gadaniny, to niech się inni wypowiadają.
truda
Posty: 96
Rejestracja: 27 kwie 2017, 9:57

Re: kompaktowa, lekka i nowoczesna spacerówka :)

Post autor: truda »

Też mam taką wygodną spacerówkę od x-landera x-go która się rozkłada prawie na płasko i ma świetną amortyzację, ma też dużą budę która chroni przed słońcem i wiatrem oraz wbudowaną moskitierę i diody led w podnóżku
ODPOWIEDZ