Firma transportowa - system nadzoru GPS

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
KamilZ
Posty: 326
Rejestracja: 25 wrz 2018, 9:49

Firma transportowa - system nadzoru GPS

Post autor: KamilZ »

Witam
Poszukiwany sprawdzony system nadzoru GPS do pojazdów
Konkretnie do samochodów ciężarowych i jednocześnie maszyn budowlanych. Co o takim rozwiązaniu sądzicie i jednocześnie, czy z niego korzystacie. Pozdrawiam!
Adams
Posty: 268
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:03

Re: Firma transportowa - system nadzoru GPS

Post autor: Adams »

Dla mnie numerem jeden jest zdecydowanie Flotman! Przede wszystkim funkcjonalność, wygodna w zachowaniu organizacji i dotrzymaniu wszystkich ustaleń oraz wymogów naszych klientów. Dużo łatwiej pozyskujemy nowe zlecenia dzięki integracji z giełdami zleceń, wygodny CRM, planowanie przejazdów dla pracowników i nawet dodatkowe zabezpieczenie strefy załadunkowej przed nieautoryzowanych otworzeniem.
Kiki77
Posty: 42
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:20

Re: Firma transportowa - system nadzoru GPS

Post autor: Kiki77 »

Podzielam wypowiedź poprzednika i także uważam, że warto postawić na system Flotman jeśli chodzi o organizację transportu z zachowaniem wszystkich standardów oraz wymagań ze strony klientów. Do tego dużo łatwiej jest nam teraz pozyskiwać nowe zlecenia z giełd typu Trans24 i zawsze możemy liczyć na uczciwe podejście do klienta oraz wsparcie ze strony obsługi technicznej. Pozdrawiam!
MariuszPol
Posty: 106
Rejestracja: 18 lut 2019, 15:07

Re: Firma transportowa - system nadzoru GPS

Post autor: MariuszPol »

Dobrze wiedzieć, na pewno sprawdzę i oczywiście mam nadzieję że temat jeszcze się rozwinie. Też z chęcią skorzystamy :)
melomanka2
Posty: 1121
Rejestracja: 18 wrz 2017, 19:00

Re: Firma transportowa - system nadzoru GPS

Post autor: melomanka2 »

A czy zatrudniając w firmie kierowców korzystacie z tachografów cyfrowych? Jeśli tak, to jakich używacie do nich czytników? Ja ostatnio widziałam takie czytniki na stronie https://europim.pl/czytnik-do-tachografu-cyfrowego/. Czy takie będą Waszym zdaniem ok?
KamilZ
Posty: 326
Rejestracja: 25 wrz 2018, 9:49

Re: Firma transportowa - system nadzoru GPS

Post autor: KamilZ »

Dzięki wielkie za konkretne podpowiedzi, chyba macie rację że warto pójść w tym kierunku. W takim razie powoli zabieram się za sprawdzanie i podjęcie już konkretnej decyzji w tym zakresie. Pozdrawiam!
Adams
Posty: 268
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:03

Re: Firma transportowa - system nadzoru GPS

Post autor: Adams »

W takim razie mamy nadzieję, że z naszą pomocą podejmiecie racjonalną decyzję dla Waszego biznesu i skutecznie się w tym zakresie rozwiniecie. Pozdrawiam serdecznie!
PatrykLew
Posty: 39
Rejestracja: 24 paź 2018, 12:36

Re: Firma transportowa - system nadzoru GPS

Post autor: PatrykLew »

Ja mam także pozytywne spostrzeżenia, jeżeli chodzi o wykorzystanie porządnego systemu do monitoringu GPS. Stawiają na pełne wsparcie, dobry zakres cenowy i rzetelne podejście do klienta. Wszystko działa bez zastrzeżeń, a obsługa profesjonalna i na każdym etapie jest w stanie pomóc. Teraz wychodzą z tego tylko same korzyści. Pozdrawiam!
Ósemka

Re: Firma transportowa - system nadzoru GPS

Post autor: Ósemka »

Wiele firm używa [url=https://www.truckonline.pl/]Monitoring GPS[/url] Ta aplikaja polega na tym że pokazuje lokalizacje danego samochodu. Dzięki temu widać że kierowca prawidłowo jedzie nie zjeźdża z trasy oraz ile czasu jedzie, albo ile czasu ma przerwę. Równieżmożna monitorować jak szybko jedzie, dobra sprawa czy np. mandacie dla kierowcy
kamil1123ą

Re: Firma transportowa - system nadzoru GPS

Post autor: kamil1123ą »

Wczoraj powiedziałem mojemu kumplowi ,że na pewno bardzo dobrze zrobi jak zdecyduje się na bardzo dobrą ofertę https://safefleet.pl/ . Moim zdaniem z tej oferty na pewno powinno skorzystać bardzo dużo osób bo po prostu to się bardzo opłaca. Każdy kto skorzysta to na pewno dobrze zrobi i podejmie bardzo dobrą decyzje bo lepszej oferty to na pewno nigdzie nikt nie znajdzie. Jestem tego pewny na 100 procent jak nie na dwieście pięćdziesiąt procent. Po prostu z tej oferty warto bardzo szybko skorzystać.

proca z celownikiem
ODPOWIEDZ