Czy badania prenatalne są bezpieczne?

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
ZenobiWars
Posty: 59
Rejestracja: 13 gru 2019, 9:05

Czy badania prenatalne są bezpieczne?

Post autor: ZenobiWars »

Czy badania prenatalne są bezpieczne?
Robiłyście takie badanie czy jednak zrezygnowałyscie?
miłosława

Re: Czy badania prenatalne są bezpieczne?

Post autor: miłosława »

ja robilam, badania są calkowicie bezpieczne. jesli cos dotyczy zdrowia dziecka, to trzeba to robic :) podjelam tez decyzje o przechowywaniu krwi pepowinowej dla maluszka w Diagnostyka Bank Komorek Macierzystych, moze sie kiedys przydadza, moze nie . ale uwazam, ze to dobra inwestycja
truśka

Re: Czy badania prenatalne są bezpieczne?

Post autor: truśka »

Badania prenatalne te nieinwazyjne są jak najbardziej bezpieczne. :) Nie ma się czego bać. :) Chyba że jednak lekarz ma pewne wątpliwości i zaleca wykonanie tych nieinwazyjnych - to już wtedy inna sprawa. Ale nie ma się po co stresować. W Częstochowie warto jest zapisać się do pani doktor Rozmus-Warcholińskiej. Ona przyjmuje w Gyncentrum albo w św. Łukaszu.
łyżka

Re: Czy badania prenatalne są bezpieczne?

Post autor: łyżka »

@ZenobiWars, jest wiele testów prenatalnych, które są nieinwazyjne. Przykładowo test NIFTY jest całkowicie bezpieczny dla matki i dziecka. Od matki pobiera się około 10 ml krwi żylnej. A taki test wykonuje się od 10 do 24 tygodnia ciąży. Jeśli mieszkasz w Warszawie, to zapisz się do placówki MULTIMED. Bardzo dobra i sprawdzone, też przeze mnie, klinika. Mają świetnych lekarzy i personel.
madzia

Re: Czy badania prenatalne są bezpieczne?

Post autor: madzia »

Hej, ja robiłam. To całkowicie bezpiecznie, nie bój się! Siostra poleciła mi Gyncetrum w Katowicach. Robiłam badania prenatalne u dr Wioletty Rozmus-Warcholińskiej. Świetna specjalistka, empatyczna, bardzo dokładna. Wizyta przebiegła w sympatycznej atmosferze. Dodam też, że pani doktor robi także badania echo serca płodu. Bardzo polecam
frania

Re: Czy badania prenatalne są bezpieczne?

Post autor: frania »

Nie martw się, badani prenatalne są całkowicie bezpieczne dla ciebie i dziecka. Polecam Ci z całego serca kontakt z dr Rozmus-Warcholińską. Wybrałam ją trochę za namową opinii w necie i absolutnie nie żałuję. Badanie przeprowadziła mega profesjonalnie i dokładnie. Przy okazji wszystko mi tłumaczyła. Byłam zachwycona jej podejście do pacjentki.
ODPOWIEDZ