Meble na wymiar Warszawa

Mojra97
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2020, 6:07

Meble na wymiar Warszawa

Post autor: Mojra97 »

Cześć! Jakie firmy z Warszawy polecacie, które zajmują się wykonywaniem mebli na wymiar? Szczególnie zależy mi na zabudowie kuchennej, bo moja obecna prosi się o wymianę :)
olaf
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2020, 11:41

Re: Meble na wymiar Warszawa

Post autor: olaf »

Akurat niedawno korzystałem z oferty fcts.pl. Wykonują kuchnie na wymiar, ale też meble do łazienki, szafy czy garderoby. Generalnie mogę polecić, bo jakość w stosunku do ceny jest rewelacyjna. Na plus też szybki czas realizacji ;)
ZenobiWars
Posty: 59
Rejestracja: 13 gru 2019, 9:05

Re: Meble na wymiar Warszawa

Post autor: ZenobiWars »

Mojra97 pisze:
> Cześć! Jakie firmy z Warszawy polecacie, które zajmują się wykonywaniem
> mebli na wymiar? Szczególnie zależy mi na zabudowie kuchennej, bo moja
> obecna prosi się o wymianę :)

Jeśli chodzi o firmy z Warszawy, to jeśli jeszcze potrzebujesz, to moja siostra ostatnio zamawiała meble na wymiar w firmie http://szafynawymiar.waw.pl i miała tam ekstra obsługę, jakis pan Lucjan jak dobrze pamietam imie ją pięknie pokierował przez cały proces zamawiania i wyboru szaf i teraz ma naprawdę przedpokój i sypialnie tak urządzone, ze sam zacząłem zbierać pieniadze na podobny bajer.
w ogóle nie wiedziałem, że taka jest rożnica w wykorzystaniu przestrzeni jeśli chodzi o porównanie mebli gotowych ze sklepu a takich pod wymiar, no niebo a ziemia.

No i też patrz za doświadczona firmą, jak Ci wyżej ponad 20 lat na rynku, to już poziom profi
ODPOWIEDZ