Dom od dewelopera?`

gaja_99
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2022, 13:04

Dom od dewelopera?`

Post autor: gaja_99 »

Hej! Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, żeby kupić dom od dewelopera? Widziałam ostatnio domy na sprzedaż w Krakowie i to na osiedlu domków jednorodzinnych i powiem wam, że okolica bardzo mi się spodobała. Właśnie o czymś takim marzę. Pytanie tylko czy warto inwestować w taką nieruchomość? Macie jakieś doświadczenie w tej kwestii? Wskazówki chętnie przyjmę :)
Joachima_87
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2021, 7:34

Re: Dom od dewelopera?`

Post autor: Joachima_87 »

Chodzi Ci o inwestycję przy ulicy Baśniowej? Ponoć można tam też rezerwować mieszkania na sprzedaż na Górze Borkowskiej. Też zastanawiam się nad kredytem i zakupem mieszkania albo właśnie domu. Już od dawna od tym myślę i chyba pora wreszcie zrealizować plan, bo ile można to odkładać, prawda? A lokalizacja swoją drogą jest według mnie idealna, właśnie czegoś takiego potrzebuję :P
asada

Re: Dom od dewelopera?`

Post autor: asada »

a polecacie teraz jakieś konkretne osiedle albo dewelopera u którego mozna szukać takich domów? Chciałabym coś takiego dla siebie znaleźć ale z polecenia
fosterka
Posty: 357
Rejestracja: 01 lut 2017, 10:19

Re: Dom od dewelopera?`

Post autor: fosterka »

Słyszałam od znajomego że ciekawe domy będą na osiedlu Skwer Harmonia i to w samym Krakowie, na osiedlu będzie zabudowa szeregowa ale też wielorodzinna więc każdy tam coś dla siebie znajdzie
ODPOWIEDZ