mieszkanie pod klucz - Szczecin

Urządzanie, sprzątanie, remonty.
evelajna
Posty: 235
Rejestracja: 19 gru 2017, 9:01

mieszkanie pod klucz - Szczecin

Post autor: evelajna »

Drodzy moi :) Odebrałam własnie klucze do nowego mieszkania w Szczecinie. Jest w stanie deweloperskim, musze je teraz w miarę szybko wykończyć i urządzić tak, by móc się wprowadzić. Znacie jakieś firmy, które działają na terenie Szczecina i mogłyby mi pomóc? z góry dziękuje!
lolika
Posty: 64
Rejestracja: 05 sie 2017, 18:46

Re: mieszkanie pod klucz - Szczecin

Post autor: lolika »

o to gratulacje! zazdroszcze, ja się własnie straam o kredyt na mieszkanie ale to co się dzieje na tym rynku kredytów hipotecznych to jest jakiś sajgon... obecnie jest znacznie trudniej dostać taki kredyt niż np pół roku temu... no ale nic, nie trace nadziei i przycupnę może i ja skorzystam kiedyś z podpowiedzi innych :)
anika
Posty: 204
Rejestracja: 05 kwie 2017, 20:49

Re: mieszkanie pod klucz - Szczecin

Post autor: anika »

NMSzczecin polecam :) wykańczali mi mieszkanie jakoś pod koniec zeszłego roku :) solidna i uczciwa firma a efekty prac takie, ze mieszkanie wygląda jak z katalogu :) chciałam by było nowocześnie a jednak minimalistycznie i cel został osiągnięty w 100% :)
evelajna
Posty: 235
Rejestracja: 19 gru 2017, 9:01

Re: mieszkanie pod klucz - Szczecin

Post autor: evelajna »

anika pisze:
> NMSzczecin polecam :) wykańczali mi mieszkanie jakoś pod koniec zeszłego
> roku :) solidna i uczciwa firma a efekty prac takie, ze mieszkanie wygląda
> jak z katalogu :) chciałam by było nowocześnie a jednak minimalistycznie i
> cel został osiągnięty w 100% :)


ooo bardzo dziękuje za konkretny namiar :) a możesz napisać na czym polega współpraca ? jak z terminami ?
anika
Posty: 204
Rejestracja: 05 kwie 2017, 20:49

Re: mieszkanie pod klucz - Szczecin

Post autor: anika »

evelajna pisze:
> anika pisze:
> > NMSzczecin polecam :) wykańczali mi mieszkanie jakoś pod koniec zeszłego
> > roku :) solidna i uczciwa firma a efekty prac takie, ze mieszkanie wygląda
> > jak z katalogu :) chciałam by było nowocześnie a jednak minimalistycznie i
> > cel został osiągnięty w 100% :)
>
>
> ooo bardzo dziękuje za konkretny namiar :) a możesz napisać na czym polega współpraca
> ? jak z terminami ?


jeśli chodzi o terminy to nie wiem jak to teraz wygląda, pewnie wszystko zalezy od tego ile mają zleceń w danym czasie. a usługi ciesza sie dosc duza popularnoscia wiec najlepiej zadzwon i dopytaj o szczegoly :) ogolnie spotykasz sie z nimi w biurze, jest architekt, ktorzy razem z Toba tworzy projekt mieszkania. w ten sposob mieszkanie bedzie dokladnie takie jak sobie wymarzysz :) potem nie musisz sie juz o nic martwic, oni nawet pilnuja ekipy, ktora ten lokal wykancza by wszystko szlo zgodnie z planem. jak dla mnie super wygoda i pewnosc, ze bedziesz miec mieszkanie jak z katalogu :)
evelajna
Posty: 235
Rejestracja: 19 gru 2017, 9:01

Re: mieszkanie pod klucz - Szczecin

Post autor: evelajna »

super, dziękuje bardzo za informacje :) już kontaktowałam się z biurem tej firmy i jesteśmy w przyszłym tygodniu umówieni na spotkanie :) także na pewno dam znać :)
jan2212
Posty: 13
Rejestracja: 10 cze 2020, 6:28

Re: mieszkanie pod klucz - Szczecin

Post autor: jan2212 »

Posiadam kilka mieszkań i od nie dawna korzystam z bardzo dobrej firmy https://www.nordhome.com.pl/o-firmie .Ta firma bardzo mi pomaga i każdemu ją polecam.
zuzannaa55
Posty: 14
Rejestracja: 30 sty 2020, 12:43

Re: mieszkanie pod klucz - Szczecin

Post autor: zuzannaa55 »

Ciekawy blog na temat mieszkań i ich wynajmu czy zakupu jest tutaj http://mieszkamwkrakowie.com.pl/ w mojej ocenie warto czytać szukać i szperać po sieci.
regla

Re: mieszkanie pod klucz - Szczecin

Post autor: regla »

Też szukałam właśnie mieszkania pod klucz ale nie w Szczecinie a w Trójmieście i trafiłam na bardzo atrakcyjne osiedle które tam Atal buduje, ma świetną lokalizację bo z okien jest widok na zatokę
ąnika

Re: mieszkanie pod klucz - Szczecin

Post autor: ąnika »

evelajna pisze:
> super, dziękuje bardzo za informacje :) już kontaktowałam się z biurem tej
> firmy i jesteśmy w przyszłym tygodniu umówieni na spotkanie :) także na
> pewno dam znać :)

i jak i jak evelajna? udało się dojść do porozumienia? mieszkanie już się tworzy :)?
evęlajna

Re: mieszkanie pod klucz - Szczecin

Post autor: evęlajna »

tak tworzy się tworzy małymi kroczkami :) ważne, że już wszystko ruszyło i teraz to bedzie już tylko lepiej z każdym dniem tak czy siak firma daje z siebie nie 100 a 200% także doceniam :)
stołka

Re: mieszkanie pod klucz - Szczecin

Post autor: stołka »

regla pisze:
> Też szukałam właśnie mieszkania pod klucz ale nie w Szczecinie a w
> Trójmieście i trafiłam na bardzo atrakcyjne osiedle które tam Atal buduje,
> ma świetną lokalizację bo z okien jest widok na zatokę

To jak coś zostawiam jeszcze namiar na ten portal ogłoszeniowy https://www.dobryadres.pl/ofertynieruch ... mieszkania , bo tutaj jest najwięcej ofert sprzedaży mieszkania jeśli chodzi o Szczecin. Brat niedawno kupował działkę, to tu właśnie znalazl ogłoszenie które nie było nigdzie indziej dostępne
ODPOWIEDZ