Piec konwekcyjno parowy - Resto Quality

O prowadzeniu działalności w Polsce. Codzienne trudności, zmagania, problemy.
KamilZ
Posty: 326
Rejestracja: 25 wrz 2018, 9:49

Piec konwekcyjno parowy - Resto Quality

Post autor: KamilZ »

Cześć
Potrzebuję porady przede wszystkim osób które prowadza biznesy gastronomiczne, a szczególnie w zakresie pieców konwekcyjno-parowych, ponieważ jestem na etapie wyposażania naszego lokalu gastronomicznego i chciałbym dowiedzieć się na jakich producentów oraz modele warto zwrócić uwagę? Znalazłem kilka pozytywnych odpowiedzi na temat Resto Quality, dlatego za podpowiedzi co do nich oraz innych rozwiązań byłbym bardzo wdzięczny!
Adams
Posty: 268
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:03

Re: Piec konwekcyjno parowy - Resto Quality

Post autor: Adams »

Moim zdaniem to zdecydowanie słuszny wybór, sami dość długo zastanawialiśmy się nad wyborem odpowiedniego pieca tego typu jednak Resto Quality okazało się jak na razie bezkonkurencyjne. Duży wybór, bardzo dobre ceny i do tego praktycznie bez skazy przy długiej pracy.
MariuszPol
Posty: 106
Rejestracja: 18 lut 2019, 15:07

Re: Piec konwekcyjno parowy - Resto Quality

Post autor: MariuszPol »

Adams pisze:
> Moim zdaniem to zdecydowanie słuszny wybór, sami dość długo zastanawialiśmy
> się nad wyborem odpowiedniego pieca tego typu jednak Resto Quality okazało
> się jak na razie bezkonkurencyjne. Duży wybór, bardzo dobre ceny i do tego
> praktycznie bez skazy przy długiej pracy.

Też jestem podobnego zdania, nie ma co stawiać na chińskie "badziewie", jak już zależy Ci na wysokiej jakości oraz możliwości przygotowania posiłków czy napojów w krótkim czasie to w pełni postawiłbym na Resto Quality
Krzysztof99
Posty: 24
Rejestracja: 18 lut 2019, 14:59

Re: Piec konwekcyjno parowy - Resto Quality

Post autor: Krzysztof99 »

W takim razie i ja ich sprawdzę. Szukamy powoli nowego sprzętu do naszej restauracji i na pewno na liście do sprawdzenia pieców konwekcyjnych będzie producent Resto Quality. Mam nadzieję, że ten wybór będzie słuszny bo jednak wolelibyśmy co chwilę nie zamawiać usług serwisantów bądź wozić ich na naprawy gwarancyjne.
PatrykLew
Posty: 39
Rejestracja: 24 paź 2018, 12:36

Re: Piec konwekcyjno parowy - Resto Quality

Post autor: PatrykLew »

Resto Quality już od dłuższego czasu prezentuje sobą wysoki poziom oraz jakość wykonania swoich produktów, dlatego podczas wyboru pieców konwekcyjnych, czy do pizzy to także jestem za nimi i również używamy ich sprzętu u siebie. Ceny jak się przekonasz są moim zdaniem rozsądne, parametry i dane technicznego urządzeń również. My na sporej przecenie kupiliśmy ich model D03NEPSV o wymiarach 3X600X400.
audioslave
Posty: 109
Rejestracja: 19 lis 2018, 20:57

Re: Piec konwekcyjno parowy - Resto Quality

Post autor: audioslave »

Pierwsze słyszę o tym producencie, ale jak go tak zachwalacie to sprawdzę sobie jego produkty przy najbliższej okazji. Właśnie jestem na etapie zbierania informacji i wyboru urządzeń gastronomicznych do mojego lokalu. Jak na razie najbardziej atrakcyjnie wypada sklep magnum-pro https://magnum-pro.pl/gastronomia/podgr ... otraw.html Wolałbym jednak wszystkie urządzenia kupić w jednym miejscu z czystej wygody i późniejszych ewentualnych serwisów.
ODPOWIEDZ