Dzień Babci i Dziadka

anton4

Re: Dzień Babci i Dziadka

Postautor: anton4 » 19 gru 2018, 21:21

Zdzisław56 ma rację; takie wyjazdy kilkudniowe to super sprawa, moi dziadkowie jak mają okazję to też wyjeżdżają;

litek22

Postautor: litek22 » 21 gru 2018, 13:35

Moi dziadkowie też znacznie częściej wyjeżdżają, mówią że dopiero teraz mają na to więcej czasu. Dlatego z rodzeństwem zafundowaliśmy im kilkudniowy wyjazd. Co prawda nie zimą tylko w kwietniu byli na takiej wycieczce w Ośrodku Wiktorowo, km od Bydgoszczy . Oni z grupą to miejsce wybrali ze względu na ofertę. Do zwiedzania Szlak Piastowski, a sam ośrodek położony wśród lasów, jezior, piękne tereny do zwiedzania i dla grup możliwość wypożyczenia rowerów elektrycznych. Na miejscu też mieli imprezki i chyba w przyszłym roku powtórzą wyjazd w to miejsce.

parafinka

Postautor: parafinka » 07 sty 2019, 12:20

Nasi dziadkowie to ludzie starsi,ale to nie znaczy,że nie lubią rzeczy eleganckich i stylowych.W dzisiejszych czasach, dziadkowie nie zajmują się tylko wnukami,ale przede wszystkim stawiają na siebie,swój rozwój, a przy tym lubią otaczać się elegancką i solidną galanterią skórzaną, sprawdzająca się w każdej sytuacji .
Marka ADAM BARON wychodzi na przeciw takim właśnie oczekiwaniom i oferuje swoją galanterię skórzaną,która jest oryginalna,elegancka i bardzo stylowa.Są to produkty z naturalnej skóry bydlęcej,wyprawiane są ekologicznymi barwnikami, ręcznie wykonane w kaletniczej manufakturze.W sklepie https://adam-baron.pl/dla-niego/teczki-torby znajdziesz spory wybór produktów,które z pewnością sprawią wiele radości twoim dziadkom.

besnes

Postautor: besnes » 16 sty 2019, 11:19

Moi dziadkowie to tacy typowi kolekcjonerzy. Jakby się przyjrzeć, to na półce znalazłabym laurkę z czasów, kiedy byłam mała. Dlatego w tym roku zabieram ich na obiad Wybrałam dobrze mi znany Bubbles Bar żeby mogli posmakować prawdziwego szampana i zjeść coś pysznego. Myślę, że będą zachwyceni :)

mirek33

Postautor: mirek33 » 25 sty 2019, 17:05

Swojej babci ostatnio bardzo fajny prezent kupiłem w sklepie internetowym https://najutro24.pl/ . Dziadkowi w tym sklepie też kupiłem prezent.

Lipkaaa

Postautor: Lipkaaa » 11 lut 2019, 13:36

Jeżeli Twoi dziadkowie lubią pić kawę to może ekspres do kawy, lub jakieś akcesoria do domu, które są praktyczne i dziadkom się przydadzą ?:) Ja wszystkie tego tupu rzeczy kupuje przez internet na stronie https://iguanasklep.pl/ , mają olbrzymi wybór sprzętów kuchennych i nie tylko ;)

Wróć do „Dom i ogród”