Gdzie po fotelik?

Szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
Ambroży66
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2020, 18:07

Gdzie po fotelik?

Post autor: Ambroży66 »

Witam serdecznie. Muszę zainwestować w nowy fotelik dla syna, bo ze starego już wyrósł, także rozglądam się za jakimiś ciekawymi ofertami w internecie. Dość atrakcyjne ceny są w sklepie mulan.pl. Możecie powiedzieć mi coś o jakości dostępnych tam produktów? Byłbym wdzięczny.

okiennice jak zrobić
Krystiana61
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2020, 2:24

Re: Gdzie po fotelik?

Post autor: Krystiana61 »

Przede wszystkim w sklepie Mulan wybór jest bardzo duży, bo kupisz tam zarówno foteliki samochodowe dla niemowląt, jak i dla większych dzieci. Wszystkie produkty mają certyfikaty bezpieczeństwa, są wytrzymałe i doskonale spełniają swoją funkcję. Mogę polecić.
dżastaa

Re: Gdzie po fotelik?

Post autor: dżastaa »

Dla mnie super sprawą są foteliki MaxSpace Comfort System + https://avionaut.com/pl/foteliki/aviona ... GreyMax.01 - które są wykonane z pełną starannością. Co ważne one zapewniają doskonałe podparcie dla pleców dziecka, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed różnymi zagrożeniami, które gdzieś mogą pojawić się podczas podróży.

groszkowanie betonu
rodos

Re: Gdzie po fotelik?

Post autor: rodos »

u nas najstarszy syn juz wyrósł z fotelika, wiec postanowilismy przerzucic sie na pasy smart kid belt. Sporo o nich czytalam,są wygodne i bezpieczne, maja wszystkie niezbedne atesty i pozwolenia :)
Kacper43

Re: Gdzie po fotelik?

Post autor: Kacper43 »

Smart Kid Belt to rewolucyjne urządzenie, które zmienia sposób, w jaki podróżujemy z naszymi dziećmi. Zespół, który nad nim pracował przez 20 lat, wykazał się niezwykłym zaangażowaniem i wiedzą w dziedzinie bezpieczeństwa dzieci. Dzięki temu możemy cieszyć się spokojem i pewnością, że nasze dzieci są bezpieczne w każdej podróży
miszka

Re: Gdzie po fotelik?

Post autor: miszka »

Na pewno taki fotelik można kupić w specjalistycznych sklepach ale jak nie masz auta to fotelik niepotrzebny. Wiadomo że musisz jeździć samochodem z fotelikiem do przewozu dzieci https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/ ... -wiedziec/ .Na szczęście nawet w wypożyczalni samochodów można wynająć samochód z takim wyposażeniem
ODPOWIEDZ