Osteopatia - Warszawa

Żłobki, przedszkola, szkoły, kursy, po co, za ile, gdzie, opinie
Mącka

Osteopatia - Warszawa

Post autor: Mącka »

medycyna osteopatyczna - ktoś z Was studiuje ten kierunek ? szukam uczelni w Warszawie. Jestem po fizjoterapii ale chciałabym się specjalizować właśnie w osteopatii.
liśka

Re: Osteopatia - Warszawa

Post autor: liśka »

też o tym myslę i z tego co się zdążyłam zorientować to na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie jest ten kierunek :) ja bede składać papiery za rok na pewno :)
IzaMoś

Re: Osteopatia - Warszawa

Post autor: IzaMoś »

ja jestem na osteopatii na MUM własnie, dojeżdzam tu z Łodzi, w sumie w ciągu roku akademickiego jest tylko 10 zjazdów więc można dojechać nawet z innych dalej położonych miast. Nauka trwa 4 lata :)
Mącka

Re: Osteopatia - Warszawa

Post autor: Mącka »

oo bardzo dziękuje! a jak finansowo to wygląda?
IzaMoś

Re: Osteopatia - Warszawa

Post autor: IzaMoś »

wiesz co no nie jest to najtańszy kierunek, można zapłacić za cały rok z góry, za semestr albo za każdy miesiąć ( wtedy wychodzi to coś około 1300 zł). ale spokojnie można się też ubiegać o dofinansowanie z BUR :) Najlepiej zadzwonić do dziekanatu i dopytać o szczegóły. Ale serio warto - bardzo ciekawe zajęcia, międzynarodowa kadra, nowoczesna uczelnia.
Mącka

Re: Osteopatia - Warszawa

Post autor: Mącka »

oo super, bardzo dziękuje za informację, pewnie zdecyduje się na te płatności miesięczne. no chyba, ze wcześniej wygram 6tkę w totka to opłacę wszystko z góry :) a tak powaznie to przejrzałam dokładnie ich ofertę i wygląda na to, ze tu złoże papiery, wszystko wygląda bardzo sensownie.
kuża

Re: Osteopatia - Warszawa

Post autor: kuża »

ten kierunek staje się coraz bardziej popularny, sama rozważam by zrobić sobie takie studia podyplomowe. O MUM też czytałam już i słyszałam wiele pozytywnych opinii a mieszkam w Warszawie więc lokalizacja dla mnie idealna :)
ODPOWIEDZ