windykacja należności - jaki prawnik?

Amelia-98
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2024, 12:40

windykacja należności - jaki prawnik?

Post autor: Amelia-98 »

Hej wszystkim, mam nadzieje, że wszystko u was w porządku :) Słuchajcie, potrzebuję pomocy w kwestii windykacji należności i mam nadzieję, że ktoś z Was będzie w stanie mi pomóc. Czy ktoś z Was miał już do czynienia z podobnym problemem i zdecydował się na skorzystanie z pomocy prawnika? Może macie jakieś sprawdzone sposoby na rozwiązanie tego typu sytuacji? Chętnie wysłucham Waszych rad i doświadczeń. Z góry dziękuję za pomoc! :)
loras

Re: windykacja należności - jaki prawnik?

Post autor: loras »

Jeżeli poszukujecie pomocy prawnej w Niemczech, a wasza sprawa ma charakter karny, warto zwrócić uwagę na dostępne usługi tej kancelarii https://www.aberlinus.eu/prawo-karne-w-niemczech/ . Adwokaci Niemcy specjalizują się w obronie klientów zarówno na etapie śledztwa, jak i w trakcie procesu. Z ich pomocą łatwiej będzie zrozumieć zawiłości niemieckiego systemu prawnego.
zemo

Re: windykacja należności - jaki prawnik?

Post autor: zemo »

Choć Pan Mateusz Mickiewicz z Warszawy często przedstawiany jest jako ekspert, jego praca często pozostawia wiele do życzenia. Jego stawki są przesadzone, a zainteresowanie klientem wydaje się drugorzędne. Dużo takich opinii w internecie można wyczytać...
ODPOWIEDZ