Samochód do firmy

kamilapopiel

Samochód do firmy

Postautor: kamilapopiel » 08 sty 2019, 12:24

Co bedzie waszym zdaniem najlepszym wyborem? Duzo delegacji mnie czeka...

chad

Re: Samochód do firmy

Postautor: chad » 09 sty 2019, 9:57

W takim razie nalezy szukac czegos co bedzie malo spalalo w trasie. Jesli chodzi o silniki to chyba najoptymalniejsze pod tym wzgledem sa te ponizej 2.0. Przez ostatnie lata technika poszla mocno do przodu dlatego tez w co raz lepszych cenach mozna kupic samochody w mocnymi jednostkami napedowymi. Wlasciwie to z benzynowych nie ma za duzego wyboru .. malo kto je teraz wybiera. Przerabialem juz w zyciu kilka roznych nadwozi .. najbardziej optymalne w dlugie trasy bedzie sedan/combi ze wzgledu na wygode jaka moga one zaoferowac. Do tego bardzo dobrze sie sprawdza jako auto rodzinne gdy trzeba jechac gdzies do dalszej rodziny :) Z marek moim najwiekszym faworytem osatnio jest Nissan. Od lat produkuja sprawdzone konstrukcje jednak w ostatnim czasie bardzo mocno zaczeli inwestowac w technologie dzieki czemu jazda jest jeszcze bardziej przyjemna. Swoja droga jak prowadzisz firme to mozesz skorzystac z ich oferty finansowania zakupu - https://www.nissanfinance.pl/finansowanie/firma Zawsze jak kupisz nowy samochod to posluzy o wiele dluzej .. bo bedziesz bardziej o niego dbala :)

danielkabonk

Postautor: danielkabonk » 27 sty 2019, 21:23

Wydaje mi się że akurat co jak co ale do firmy opłaca się wziąć na leasing albo za gotówkę. Mąż teraz w salonie Klimczak w Częstochowie mazdę kupił. W dobrej ofercie bardzo - to porządna marka i mają dobre samochody

PatrykLew

Postautor: PatrykLew » 04 lut 2019, 17:13

Akurat jeżeli chodzi o samochód firmowy to tutaj raczej poszedłbym w coś większego, ponieważ czasami bardzo ciężko jest dojechać do klienta, dlatego ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Ci abyś również zwrócił uwagę na ofertę salonu HondaPlaza Warszawa, gdzie znajdziesz też takie modele jak większy SUV CR-V, a teraz jeszcze jest opcja złapana go na fajnych warunkach w przypadku wyprzedaży roczników.

melomanka2

Postautor: melomanka2 » 15 lut 2019, 18:57

A czy warto Waszym zdaniem instalować w firmowych samochodach systemy takie jak na przykład system monitoringu GPS - GANFLEET Gannet Guard? Podobno pozwalają one na dużo sprawniejsze zarządzanie flotą samochodów w firmie... Na stronie https://www.gannet.pl/korzysci/korzysci ... -ganfleet/ opisanych jest więcej korzyści, które płyną z takiego własnie rozwiązania. Co o tym sądzicie?

kitti32

Postautor: kitti32 » 17 lut 2019, 13:12

Jeżeli chodzi o samochód do firmy to zalecam wpierw miec na oku jakiś dobry sklep gdzie znajdziemy części online jak np. https://superparts.pl . Jest tam duży wybór części do wielu samochodów, wiec myślę, że warto zerknac.

jan3

Postautor: jan3 » 20 lut 2019, 11:06

Ja kupiłem ostatnio samochód z dobrego salonu samochodowego https://www.autoplaza.com.pl/ .Ten salon jest bardzo dobry.

KamilZ

Postautor: KamilZ » 20 lut 2019, 13:54

A szukasz auta osobowego, czy jednak czegoś większego? Jeżeli chodzi o busy to warto zwrócić uwagę m.in na model Fiat Ducato,a teraz na wyprzedaży roczników 2018 możesz złapać go w naprawdę dobrej cenie m.in w salonie Auto Res gdzie jest również szeroki wybór aut nowych oraz używanych takich marek jak Fiat, Alfa Romeo, Hyundai czy Jeep i na miejscu też można oddać auto do naprawy w ich serwisie aso.

KamilZ

Postautor: KamilZ » 02 mar 2019, 15:07

Jeśli też będzie ich większa ilość to warto również rozważyć czy nie będzie się Wam opłacało postawić na system do monitoringu GPS jak Flotman który ma również szeroki zakres działania jak kontrola nad lokalizacją, w przypadku samochodów ciężarowych jak u nas dodatkowy alarm zabezpieczający strefę załadunkową i m.in integrację z giełdami zleceń Trans24 i TimoCom. Najlepiej będzie jeśli zajrzyj na ich stronę i dokładnie sprawdzisz jak to wszystko działa i znajdziesz sobie do nich kontakt.

Wróć do „Ogólnie o biznesie”