Drzwi zewnętrzne jakie wybrać - Poznań

Urządzanie, sprzątanie, remonty.
KamilZ
Posty: 326
Rejestracja: 25 wrz 2018, 9:49

Drzwi zewnętrzne jakie wybrać - Poznań

Post autor: KamilZ »

Cześć,
Chciałbym zapytać Was jakie drzwi zewnętrzne wybrać? Drewniane, czy może jednak aluminiowe oraz gdzie ich szukać w Poznaniu? Mam nadzieję, że przynajmniej z Wami uda mi się podjąć słuszną decyzję :)
Adams
Posty: 268
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:03

Re: Drzwi zewnętrzne jakie wybrać - Poznań

Post autor: Adams »

Ja akurat postawiłbym na drzwi drewniane, a najlepiej dębowe jeśli szukasz rozwiązania na długie lata. My zdecydowaliśmy się na producenta Parmax i najlepszą ofertę na nie mają w firmie Domega, którą zdecydowanie mogę polecić jeżeli potrzebujesz także wsparcia w ostatecznym wyborze jak i montażu.
PatrykLew
Posty: 39
Rejestracja: 24 paź 2018, 12:36

Re: Drzwi zewnętrzne jakie wybrać - Poznań

Post autor: PatrykLew »

Tutaj też będę za tym abyś odwiedził ofertę salonu Domega w którym znajdziesz pokaźny wybór stolarki okiennej oraz drzwi od topowych producentów i to w bardzo dobrych cenach. Do tego nie ma problemów z terminami realizacji jak i montażem, więc jak już stawiać na fachowców to właśnie na Nich.
Ziutka
Posty: 220
Rejestracja: 04 sty 2018, 12:02

Re: Drzwi zewnętrzne jakie wybrać - Poznań

Post autor: Ziutka »

Zajedź do Centrum Handlowego Top Meble w Poznaniu, a właściwie to w Komornikach, tam znajdziesz sklep Professional, tu masz ich stronę https://iprofessional.pl/drzwi/ . Mają bardzo duży wybór drzwi, jak i podłóg. Warto skorzystać z ich usług, mają świetnych doradców. Wszystko wytłumaczą, znają się na rzeczy. Nie jestem za bardzo w temacie drzwi zewnętrznych, na razie swoich nie wymieniam. Póki co przeglądałam u nich drzwi wewnętrzne i naprawdę jest w czym wybierać.
danielkabonk
Posty: 267
Rejestracja: 04 lut 2018, 22:14

Re: Drzwi zewnętrzne jakie wybrać - Poznań

Post autor: danielkabonk »

A ktoś z Was może zamawiał drzwi w firmie Montownia Drzwi z Warszawy? Ja mam od nich już wejściowe a teraz zabieram się do wymiany wewnętrznych i już przeglądałam wstępnie bo mają przeogromny wybór. A jeśli chodzi o drzwi to raczej warto na takie dobre marki stawiać żeby się nic z nimi nie stało
Krzysztof99
Posty: 24
Rejestracja: 18 lut 2019, 14:59

Re: Drzwi zewnętrzne jakie wybrać - Poznań

Post autor: Krzysztof99 »

No tutaj chyba raczej lepszej propozycji niż ta podana przez poprzedników nie będzie. Domega to świetni fachowcy z szerokim wyborem okien, drzwi, rolet zewnętrznych itd. zawsze profesjonalna obsługa, dobre terminy realizacji oraz wykonanego montażu. Jak dla mnie niezastąpieni
MariuszPol
Posty: 106
Rejestracja: 18 lut 2019, 15:07

Re: Drzwi zewnętrzne jakie wybrać - Poznań

Post autor: MariuszPol »

Podzielam odpowiedź poprzedników, co do firmy Domega naprawdę nie można mieć zastrzeżeń bo podczas realizacji zamówienia dbają o każdy element i też podejście do klienta dzięki czemu my zamówiliśmy dobrej jakości drzwi drewniane a oni zajęli się realizacją oraz wykonaniem montaży co do którego nie mogę mieć naprawdę zarzutów bo chodzą dobrze i jak na razie też pięknie się prezentują.
KamilZ
Posty: 326
Rejestracja: 25 wrz 2018, 9:49

Re: Drzwi zewnętrzne jakie wybrać - Poznań

Post autor: KamilZ »

W takim razie bardzo dziękuję Wam za wszystkie odpowiedzi i zabieramy się w końcu za wybór i zamówienie bo wiosna tuż tuż, a my chcemy w końcu mieć przynajmniej ten element z głowy.
PatrykLew
Posty: 39
Rejestracja: 24 paź 2018, 12:36

Re: Drzwi zewnętrzne jakie wybrać - Poznań

Post autor: PatrykLew »

KamilZ pisze:
> W takim razie bardzo dziękuję Wam za wszystkie odpowiedzi i zabieramy się w
> końcu za wybór i zamówienie bo wiosna tuż tuż, a my chcemy w końcu mieć
> przynajmniej ten element z głowy.

Nie ma za co, jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania to pisz śmiało bo postaramy się na pewno skutecznie podpowiedzieć i oby poszło to w odpowiednim kierunku, bo jednak porządne drzwi zewnętrzne to podstawa w zakresie stolarki.
zdolna
Posty: 395
Rejestracja: 22 wrz 2017, 16:30

Re: Drzwi zewnętrzne jakie wybrać - Poznań

Post autor: zdolna »

Jeśli szukasz drzwi zewnętrznych to pomyśl nad ofertą sklepu http://www.art-tom.pl/ Mają w ofercie drzwi drewniane które spełniają normy budownictwa energooszczędnego. Poza tym pięknie się prezentują i kosztują niewiele w stosunku do jakości jaką oferują. Polecam zapoznać się z ich ofertą.
anika
Posty: 204
Rejestracja: 05 kwie 2017, 20:49

Re: Drzwi zewnętrzne jakie wybrać - Poznań

Post autor: anika »

a może skusisz się na drewniane drzwi zewnętrzne ? Wiem, ze to rozwiązanie dość nietypowe ale mamy takie i jestem zachwycona. Nie dość, że spełniają wszystkie swoje funkcje to jeszcze wyglądają obłędnie :) my zamawialiśmy je u producenta KRIS DRZWI. Robione na indywidualne zamówienie i pod wymiar ( tu jest dowolność, producent realizuje nawet te bardziej nietypowe zlecenia). Stosunek jakości do ceny - rewelacja :)
ODPOWIEDZ