InvoiceDigitizer innowacja w księgowości

Veroniuqe
Posty: 42
Rejestracja: 16 cze 2017, 13:38

InvoiceDigitizer innowacja w księgowości

Post autor: Veroniuqe »

Każdy chce by jego praca była wydajna, by jak najmniej trzeba było włożyć wysiłku w wykonanie konkretnego zadania. Z punktu widzenia księgowości najbardziej pracochłonnym, najbardziej podatnym na błędy i najnudniejszym zadaniem jest wprowadzanie danych księgowych do systemu FK. To ciągłe wprowadzanie odpowiednich cyferek w odpowiednie pola programu. Nudna praca która należy wykonać a która przez swoją powtarzalność może doprowadzić i doprowadza do błędów i przekłamań. Rozwiązanie InvoiceDigitizer, które mam okazję testować, jest rozwiązaniem takiej sytuacji. Takie jest moje zdanie. Myślicie, że takie wspomaganie pracy mocno wpływa na wydajność całego działu? Firmy?
kinia
Posty: 88
Rejestracja: 04 sie 2016, 21:54

Re: InvoiceDigitizer innowacja w księgowości

Post autor: kinia »

U mnie w pracy do tych celów zatrudniamy studentów. Nie spotkałam się z takim innowacyjnym rozwiązaniem. Możesz coś na jego temat coś więcej napisać? W jaki sposób dane z papierowego dokumentu są wprowadzane do systemu?
konat77
Posty: 33
Rejestracja: 08 gru 2017, 15:41

Re: InvoiceDigitizer innowacja w księgowości

Post autor: konat77 »

kinia pisze:
> U mnie w pracy do tych celów zatrudniamy studentów. Nie spotkałam się z
> takim innowacyjnym rozwiązaniem. Możesz coś na jego temat coś więcej
> napisać? W jaki sposób dane z papierowego dokumentu są wprowadzane do
> systemu?

Przypuszczam że to rozwiązanie działające jak skaner i samo oprogramowanie które rozpoznaje znaki i zamienia je na dokument. Szybkość odczytywania danych jak i powtarzalność na pewno większa niż osoby siedzącej przed komputerem, pytanie tylko jak wygląda skuteczność rozpoznawania znaków. Wiadomo komputer się nie męczy, więc może wprowadzać takie faktury 8 godzin na dobę bez spadku wydajności. Student raczej nie da rady.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ...
Danka36
Posty: 11
Rejestracja: 05 kwie 2017, 17:48

Re: InvoiceDigitizer innowacja w księgowości

Post autor: Danka36 »

U mnie w firmie też z reguły zatrudniało się dodatkowe osoby do nadrabiania zaległosći biurowych.Słyszałam o tym programie i nawet rozmawialiśmy juz o takim rozwiązaniu u nas w biurze.Zaoszczędziłoby to nam dużo czasu i pewnie pieniędzy.

spodenki moro sport
konat77
Posty: 33
Rejestracja: 08 gru 2017, 15:41

Re: InvoiceDigitizer innowacja w księgowości

Post autor: konat77 »

Taka jest niestety tendencja, że łatwiej kogoś zatrudnić i się męczyć niż zainwestować w program. A program dużo ułatwi i na pewno będzie bardziej niezawodny. No i dużo szybszy.
kamilo1
Posty: 17
Rejestracja: 04 kwie 2018, 21:48

Re: InvoiceDigitizer innowacja w księgowości

Post autor: kamilo1 »

Jeśli chodzi o ten system to ja jak najbardziej jestem za. Wdrożyłem go do swojej firmy i to chyba najlepszy ruch jaki zrobiłem. Oszczędność czasu jest ogromna a jak wiadomo czas to pieniądz. Polecam.
Wiktoriaa
Posty: 23
Rejestracja: 25 cze 2018, 19:56

Re: InvoiceDigitizer innowacja w księgowości

Post autor: Wiktoriaa »

Polecam,polecam i jeszcze raz polecam super sprawa. Moja praca jest 100% wydajniejsza w mniejszym czasie a klient ma wgląd we wszystkie dokumenty dzięki aplikacji mobilnej. Naprawdę warto sobie ułatwiać życie.
Miśka
Posty: 27
Rejestracja: 27 cze 2018, 17:59

Re: InvoiceDigitizer innowacja w księgowości

Post autor: Miśka »

Opcja korzystania z tego programu to znakomita sprawa. Moje pracownice zachwycone. Muszę przyznać że to naprawdę spore ułatwienie. Warto zagłębić się w temat i sobie przetestować.
Adams
Posty: 268
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:03

Re: InvoiceDigitizer innowacja w księgowości

Post autor: Adams »

No księgowość na pewno na tym dużo zyskuje, a szczególnie tak jak my ze wspólnikiem czyli prowadząc biuro rachunkowe. Teraz nie mamy już kłopotów z "przerobieniem" wszystkich faktur oraz paragonów od naszych klientów i zniwelowaliśmy w dużym stopniu błędy. Co z kolei przełożyło się na możliwości współpracy z kolejnymi klientami. InvoiceDigitizer daje sobie świetnie radę :)
Marekk
Posty: 20
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:38

Re: InvoiceDigitizer innowacja w księgowości

Post autor: Marekk »

Tutaj mogę się w pełni zgodzić z wypowiedziami poprzedników. W przypadku rosnącej ilości faktur i rachunków zamiast pomyśleć o takim narzędziu które znacząco odciąża pracę to poszerzamy kadrę pracowników w księgowości co tylko generuje kolejne duże obciążenia finansowe. Warto dlatego po prostu dokładnie je sprawdzić i samemu się przekonać, bo samym wypowiedziom nie każdy jest w stanie uwierzyć.
KamilZ
Posty: 326
Rejestracja: 25 wrz 2018, 9:49

Re: InvoiceDigitizer innowacja w księgowości

Post autor: KamilZ »

W takim razie chyba i ja ich przetestuję, bo po Waszych wypowiedziach wygląda to bardzo obiecująco. Szczególnie, że dopiero mamy w planach rozwój naszego biura księgowego o nowe osoby i tym samym klientów a to rozwiązanie jeżeli ilość pomyłek również spada to chyba nie ma się co dłużej nad tym zastanawiać. Tylko sprawdzić jak to dokładnie wygląda i czy w naszym przypadku również sobie poradzi. Pozdrawiam serdecznie :)
melomanka2
Posty: 1121
Rejestracja: 18 wrz 2017, 19:00

Re: InvoiceDigitizer innowacja w księgowości

Post autor: melomanka2 »

Ogólnie to jestem jak najbardziej za wdrażaniem w firmie różnych innowacji, które mają za zadanie ułatwienie różnych w niej procesów, między innymi własnie prowadzenie księgowości. Kojarzycie może taką firmę jak Primesoft? Jeśli nie to polecam zapoznać się z ich ofertą na stronie http://www.primesoft.pl/. Dostarczają oni do przedsiębiorstw zaawansowanych systemów, które pozwalają między innymi na ograniczenie kosztów w firmie oraz zwiększenie bezpieczeństwa przechowywanych danych, a to na pewno dwa bardzo ważne aspekty, na których zależy każdemu.
kleksi
Posty: 222
Rejestracja: 11 wrz 2018, 22:31

Re: InvoiceDigitizer innowacja w księgowości

Post autor: kleksi »

Sprawdź bloga https://www.biznes.info.pl/kopalnia-kry ... ak-dziala/ w ten sposób dowiesz się jak w prosty sposób można skutecznie zainwestować swoje pieniądze w kryptowaluty, by przynosiły zyski już od pierwszych dni.
pelonsk
Posty: 186
Rejestracja: 18 lis 2018, 13:42

Re: InvoiceDigitizer innowacja w księgowości

Post autor: pelonsk »

Tego wszystkiego nauczy Cię strona http://www.flyweb.pl/kosztuje-reklama-youtube/ ja regularnie wykorzystuje jej porady do prowadzenia biznesu.
pelonsk
Posty: 186
Rejestracja: 18 lis 2018, 13:42

Re: InvoiceDigitizer innowacja w księgowości

Post autor: pelonsk »

Tego wszystkiego nauczy Cię strona http://www.flyweb.pl/kosztuje-reklama-youtube/ ja regularnie wykorzystuje jej porady do prowadzenia biznesu.
melomanka2
Posty: 1121
Rejestracja: 18 wrz 2017, 19:00

Re: InvoiceDigitizer innowacja w księgowości

Post autor: melomanka2 »

Moim zdaniem bardzo dobrym sposobem na to, aby ułatwić w firmie prowadzenie księgowości, jest wprowadzenie w niej elektronicznego obiegu dokumentów - takiego, o jakim mowa na przykład na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentów. Dzięki temu mnóstwo procesów księgowych w firmie może zachodzić zdecydowanie szybciej i sprawniej ;)
ODPOWIEDZ