Rozwód - mecenas, Trójmiasto

Szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
kitti32
Posty: 299
Rejestracja: 03 mar 2017, 9:52

Rozwód - mecenas, Trójmiasto

Post autor: kitti32 »

Cześć, mam dziś do Was pytanie na temat specjalisty od rozwodów. Chodzi mi o doświadczonego mecenasa w okolic Trójmiasta. Czytałam, że takimi sprawami zajmuje się mecenas Michał Mindykowski. Obawiam się, że sprawa będzie skomplikowana, bo czeka mnie też podział majątku i ustalenie opieki nad dziećmi. Zależy mi na tym, żeby dzieci były pod moją opieką. Ktoś zna tego mecenasa? Dzięki za pomoc.
Inka
Posty: 53
Rejestracja: 26 paź 2019, 11:39

Re: Rozwód - mecenas, Trójmiasto

Post autor: Inka »

Ja bezpośrednio nie znam. Ale moja siostra kilka miesięcy temu korzystała. Też w temacie rozwodu. Mecenas poprowadził sprawę jak trzeba. Bez napinki. Ona sama nie miała do tego głowy więc mecenas w zasadzie wszystkim się zajął. I tak chyba najlepiej, bo wiadomo, że podczas rozwodu dochodzą emocje do głosu i potrzebny jest zdrowy, zimny osąd.
kitti32
Posty: 299
Rejestracja: 03 mar 2017, 9:52

Re: Rozwód - mecenas, Trójmiasto

Post autor: kitti32 »

Inka, a czy w przypadku Twojej siostry też w grę wchodziły prawa rodzicielskie? Bo szczerze mówiąc obawiam się, że batalia będzie poważna, bo mój mąż też chce mi dopiec i boję się, że wykorzysta przy tym dzieci. Słyszałam, że mecenas Michał Mindykowski ma w tej kwestii doświadczenie, ale wolę dopytać.
Inka
Posty: 53
Rejestracja: 26 paź 2019, 11:39

Re: Rozwód - mecenas, Trójmiasto

Post autor: Inka »

Kitti32, tak, dzieci w tym przypadku też wchodziły w grę. Siostra wygrała i ma pełne prawa do opieki nad dziećmi. Znów niezbędna okazała się pomoc mecenasa Michała Mindykowskiego, który pokierował sprawę w taki sposób, aby to matka miała wpływ na przyszłość dzieci. Polecam go, bo jest bardzo profesjonalny i skuteczny.
Rozzi
Posty: 69
Rejestracja: 23 lis 2019, 6:41

Re: Rozwód - mecenas, Trójmiasto

Post autor: Rozzi »

Zgadzam się z Inką, mecenas Michał Mindykowski to bardzo konkretny i doświadczony człowiek. Ja akurat uniknęłam walki o prawa rodzicielskie, ale w przypadku alimentów mi pomógł. Rozwód też nie należał do prostych, także ten mecenas to najlepszy wybór, jeśli chodzi o okolice Trójmiasta.
ODPOWIEDZ