Porady łóżkowe

Szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
artur123
Posty: 127
Rejestracja: 12 mar 2019, 21:21

Porady łóżkowe

Post autor: artur123 »

Czy w Waszej sypialnii korzystacie z jakiś suplementów lub innych produktów, które mają za zadanie poprawić jakość seksu ?
blobers
Posty: 90
Rejestracja: 12 paź 2017, 16:26

Re: Porady łóżkowe

Post autor: blobers »

Osobiście razem z żoną korzystamy zarówno z gadżetów, jak i suplementów. Naszym zdaniem to urozmaica nieco życie seksualne i pozwala na większe doznania.
blobers
Posty: 90
Rejestracja: 12 paź 2017, 16:26

Re: Porady łóżkowe

Post autor: blobers »

Mi pomagają kapsułki PenX , które znajdziesz na stronie https://penx.pl/. Korzystam z nich od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony z ich działania. Na stronie masz wszystko dokładnie wytłumaczone.
artur123
Posty: 127
Rejestracja: 12 mar 2019, 21:21

Re: Porady łóżkowe

Post autor: artur123 »

Dzięki za poradę , na pewno przetestuje ich produkt. Sporo czytałem o PenX w sieci, ma wiele pozytywnych opini, czy ktos jeszcze korzystał z tego produktu i może sie wypowiedziec ?
sonia1
Posty: 204
Rejestracja: 10 paź 2018, 13:51

Re: Porady łóżkowe

Post autor: sonia1 »

Na jakość i zadowolenie z seksu w dużej mierze ma wpływ skuteczne zabezpieczenie. Sama po sobie widzę różnicę odkąd tabletki belara stosuję. Wolę taką metodę niż jak mąż się zabezpieczał, teraz się nie stresuję.
aśka

Re: Porady łóżkowe

Post autor: aśka »

to ja też muszę zapisać się do lekarza, pomyśleć o stałej antykoncepcji, w sumie tabletki mogłyby być, ale to już niech lekarz ustala co i jak
ODPOWIEDZ