Brak ochoty na seks

Szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
blobers
Posty: 90
Rejestracja: 12 paź 2017, 16:26

Brak ochoty na seks

Post autor: blobers »

Cześć , chciałabym Was poprosić o poradę. Od dłuższego czasu nie mam ochoty na seks z mężem, głownie dlatego że nie odczuwam juz tak duzej przyjemności jak wczesniej . Co zrobic ?
artur123
Posty: 127
Rejestracja: 12 mar 2019, 21:21

Re: Brak ochoty na seks

Post autor: artur123 »

Osobiście mogę Ci polecić tabletki, z których korzysta moja żona - http://xn--wiat-viamea-dfc.pl/ .
blobers
Posty: 90
Rejestracja: 12 paź 2017, 16:26

Re: Brak ochoty na seks

Post autor: blobers »

Czy jest zadowolona z efektu ?
artur123
Posty: 127
Rejestracja: 12 mar 2019, 21:21

Re: Brak ochoty na seks

Post autor: artur123 »

Oczywiście, że tak, skoro Ci polecam. Jeżeli jesteś zainteresowan tymi kapsułkami, to na stronie masz wszystko dokładnie opisane. W razie pytań na pewno Ci pomogą, więc działaj .
sonia1
Posty: 204
Rejestracja: 10 paź 2018, 13:51

Re: Brak ochoty na seks

Post autor: sonia1 »

U mnie nie tak brak ochoty, a bardziej obawa przed wpadką. Wtedy to już nie jest taki seks jakby się chciało. Taka blokada się robi. Dlatego decyzja o antykoncepcji okazała się jak najbardziej słuszna. Odkąd stosuję belarę zamiast obaw nareszcie jest uczucie przyjemności i bliskości, a do tego dużo większa ochota na zbliżenia.
Śliwka

Re: Brak ochoty na seks

Post autor: Śliwka »

Nie czekaj tylko odwiedź specjalistę z tego zakresu bo wpadniesz w frustrację zresztą twój facet też długo nie pociągnie. Ja też unikałam seksu ale dlatego że miałam problemy z wargami sromowymi. Dopiero labioplastyka w tej klinice https://klinikagalena.pl/ przywróciła wszystko do porządku i wrócił mi popęd.
mamikoń

Re: Brak ochoty na seks

Post autor: mamikoń »

Może potrzeba Wam jakieś urozmaicenia? Już nawet nie mówię o jakichś gadżetach erotycznych, ale możecie wypróbować na przykład jakieś żele stymulujące: https://arena.pl/kategoria/zele-i-lubry ... ntymne-653
Kaśka

Re: Brak ochoty na seks

Post autor: Kaśka »

Jeśli chodzi o brak ochoty na seks to nie można bagatelizować problemu bo będzie narastał. Nie tylko ty będziesz się czuć źle ale także negatywnie wpłynie to na partnera i wasz związek. Można poczytać na temat obniżonego libido tutaj [url]https://www.strefanamietnosci.pl/[/url] i przy okazji poszerzyć swoją wiedzę na temat seksu bo w tym specjalizuje się portal. Na pewno znajdziesz rozwiązanie i wszystko wróci do normy.
Koriś

Re: Brak ochoty na seks

Post autor: Koriś »

Może warto sobie jakoś urozmaicić po prostu życie erotyczne? Kupno jakiegoś fajnego gadżetu, albo bielizny erotycznej, żeby podkręcić atmosferę? Dobrą opcją są też feromony, warto zerknąć do sklepu https://www.sklep-intymny.pl/Nowosci-er ... s-pol.html mają naprawdę ciekawy asortyment :)
Kaśka22

Re: Brak ochoty na seks

Post autor: Kaśka22 »

Jeśli nie masz ochoty na seks ty lub twój partner to znaczy że coś jest nie tak i trzeba działać. Nie mówię że od razu musicie iść do specjalisty ale zacznij poznawać swoje potrzeby. Na pewno pomoże w tym portal STREFA NAMIĘTNOŚCI gdzie masz nie tylko encyklopedię gadżetów ale także masę porad z dziedziny seksu. Jeśli to nie pomoże to zostaje wtedy specjalista.
Pańka

Re: Brak ochoty na seks

Post autor: Pańka »

Wiecie co, ja napiszę z własnego doświadczenia. Bo to warto sprawdzić, co jest przyczyną tego braku ochoty na seks. U mnie była to może i dość krępująca sprawa, ale okazało się, że można było na nią zadziałać szybko i skutecznie - ja odczuwałam dyskomfort związany z suchością pochwy. Próbowałam róznych żeli na bazie wody, ale wiadomo, to działa na chwilę, dopiero glonbulki Vagisan się sprawdziły na dłużej.
Łazka

Re: Brak ochoty na seks

Post autor: Łazka »

Pańka pisze:
> Wiecie co, ja napiszę z własnego doświadczenia. Bo to warto sprawdzić, co
> jest przyczyną tego braku ochoty na seks. U mnie była to może i dość
> krępująca sprawa, ale okazało się, że można było na nią zadziałać szybko i
> skutecznie - ja odczuwałam dyskomfort związany z suchością pochwy.
> Próbowałam róznych żeli na bazie wody, ale wiadomo, to działa na chwilę,
> dopiero glonbulki Vagisan się sprawdziły na dłużej.

Co znaczy, że na dłużej? Możesz powiedzieć jak długo trzeba stosować takie globulki, żeby efekt był faktycznie zauważalny?
niśka

Re: Brak ochoty na seks

Post autor: niśka »

Łazka pisze:
> Pańka pisze:
> > Wiecie co, ja napiszę z własnego doświadczenia. Bo to warto sprawdzić, co
> > jest przyczyną tego braku ochoty na seks. U mnie była to może i dość
> > krępująca sprawa, ale okazało się, że można było na nią zadziałać szybko i
> > skutecznie - ja odczuwałam dyskomfort związany z suchością pochwy.
> > Próbowałam róznych żeli na bazie wody, ale wiadomo, to działa na chwilę,
> > dopiero glonbulki Vagisan się sprawdziły na dłużej.
>
> Co znaczy, że na dłużej? Możesz powiedzieć jak długo trzeba stosować takie globulki,
> żeby efekt był faktycznie zauważalny?


Czy ten Vagisan jest bez recepty?
Ważka

Re: Brak ochoty na seks

Post autor: Ważka »

blobers pisze:
> Cześć , chciałabym Was poprosić o poradę. Od dłuższego czasu nie mam ochoty
> na seks z mężem, głownie dlatego że nie odczuwam juz tak duzej przyjemności
> jak wczesniej . Co zrobic ?


Moja recepta to ciągle dbanie o siebie, do tego dobre zabezpieczenie bo bałam się wpadki, ale też dowiedziałam się z https://klinikastonava.cz/jak-legalnie-usunac-ciaze, że w razie czego można legalnie usunąć ciążę w Czechach, więc już się nie stresuję.
Anaśtazja

Re: Brak ochoty na seks

Post autor: Anaśtazja »

niśka pisze:
> Łazka pisze:

> > Co znaczy, że na dłużej? Możesz powiedzieć jak długo trzeba stosować takie
> globulki,
> > żeby efekt był faktycznie zauważalny?
>
>
> Czy ten Vagisan jest bez recepty?

To może ja odpowiem, bo też stosuję Vagisan i jestem zadowolona. Przede wszystkim, tak - jest dostępny bez recepty. Druga sprawa, stosowałam pierwsze opakowanie codziennie, później już jedna lub dwie globulki w tygodniu, w zupełności wystarcza.
ODPOWIEDZ