Boxy parkingowe w praktyce

Urządzanie, sprzątanie, remonty.
pelonsk
Posty: 186
Rejestracja: 18 lis 2018, 13:42

Boxy parkingowe w praktyce

Post autor: pelonsk »

Ostatnio coraz popularniejsze stają się boxy parkingowe. Sam zauważyłem, że u kilku sąsiadów nawet się już takie pojawiły i nie ukrywam, że sam jestem nad nimi zainteresowany. Tylko, czy te boxy są wygodne w użytkowaniu, jak sprawdzają się w praktyce, macie o tym zdanie?
hanse
Posty: 440
Rejestracja: 12 cze 2018, 17:35

Re: Boxy parkingowe w praktyce

Post autor: hanse »

Jestem praktycznie świeżo po zakupie takiego boxa, ponieważ użytkuję go przez 12 dni. Szczerze, to nie spodziewałem się, że to będzie tak funkcjonalne, jestem bardzo zadowolony z tego rozwiązaniem, moim zdaniem, super opcja.
pelonsk
Posty: 186
Rejestracja: 18 lis 2018, 13:42

Re: Boxy parkingowe w praktyce

Post autor: pelonsk »

Jak wygląda sytuacja z ilością miejsca? Można tam już wsadzić coś o bardziej sensownych rozmiarach, czy raczej trzeba z tym się pilnować?
hanse
Posty: 440
Rejestracja: 12 cze 2018, 17:35

Re: Boxy parkingowe w praktyce

Post autor: hanse »

Hah, box może wygląda niepozornie, ale jest tam ogrom miejsca i jestem praktycznie pewny, że zmieścisz tam wszystko co zechcesz.
pelonsk
Posty: 186
Rejestracja: 18 lis 2018, 13:42

Re: Boxy parkingowe w praktyce

Post autor: pelonsk »

Jak właściwie taki box kupić? Trzeba szukać gdzieś lokalnego sklepu, czy zamówić z internetu?
hanse
Posty: 440
Rejestracja: 12 cze 2018, 17:35

Re: Boxy parkingowe w praktyce

Post autor: hanse »

Pewnie znajdzie się kilka oddziałów w Polsce, ale na pewno wygodniej jest zamówić przez internet. Ja tak zrobiłem i bez problemu dowieźli mi go pod mieszkanie.
pelonsk
Posty: 186
Rejestracja: 18 lis 2018, 13:42

Re: Boxy parkingowe w praktyce

Post autor: pelonsk »

Przeglądałem wczoraj ofertę jednej firmy, jednak tam był możliwy tylko odbiór osobisty, a średnio mi się uśmiecha, żeby teraz załatwić sobie transport, bo ta firma jest spory kawałek ode mnie. Może Ty znasz firmę, która właśnie dowozi bez problemu nawet na większe odległości?
hanse
Posty: 440
Rejestracja: 12 cze 2018, 17:35

Re: Boxy parkingowe w praktyce

Post autor: hanse »

Bez problemu firma http://www.parkingspace.pl/pl/ zapewni Ci transport tego boksa, ja jestem zadowolony z całości ich usług i z zakupy tej szafy garażowej, dzięki niej mam wiele miejsca do przechowywania wielu rzeczy.
ODPOWIEDZ