Drzwi zewnętrzne jakie wybrać - Poznań

KamilZ

Drzwi zewnętrzne jakie wybrać - Poznań

Postautor: KamilZ » 05 lut 2019, 10:39

Cześć,
Chciałbym zapytać Was jakie drzwi zewnętrzne wybrać? Drewniane, czy może jednak aluminiowe oraz gdzie ich szukać w Poznaniu? Mam nadzieję, że przynajmniej z Wami uda mi się podjąć słuszną decyzję :)

Adams

Re: Drzwi zewnętrzne jakie wybrać - Poznań

Postautor: Adams » 06 lut 2019, 9:39

Ja akurat postawiłbym na drzwi drewniane, a najlepiej dębowe jeśli szukasz rozwiązania na długie lata. My zdecydowaliśmy się na producenta Parmax i najlepszą ofertę na nie mają w firmie Domega, którą zdecydowanie mogę polecić jeżeli potrzebujesz także wsparcia w ostatecznym wyborze jak i montażu.

PatrykLew

Postautor: PatrykLew » 08 lut 2019, 9:11

Tutaj też będę za tym abyś odwiedził ofertę salonu Domega w którym znajdziesz pokaźny wybór stolarki okiennej oraz drzwi od topowych producentów i to w bardzo dobrych cenach. Do tego nie ma problemów z terminami realizacji jak i montażem, więc jak już stawiać na fachowców to właśnie na Nich.

Ziutka

Postautor: Ziutka » 10 lut 2019, 17:12

Zajedź do Centrum Handlowego Top Meble w Poznaniu, a właściwie to w Komornikach, tam znajdziesz sklep Professional, tu masz ich stronę https://iprofessional.pl/drzwi/ . Mają bardzo duży wybór drzwi, jak i podłóg. Warto skorzystać z ich usług, mają świetnych doradców. Wszystko wytłumaczą, znają się na rzeczy. Nie jestem za bardzo w temacie drzwi zewnętrznych, na razie swoich nie wymieniam. Póki co przeglądałam u nich drzwi wewnętrzne i naprawdę jest w czym wybierać.

danielkabonk

Postautor: danielkabonk » 12 lut 2019, 15:53

A ktoś z Was może zamawiał drzwi w firmie Montownia Drzwi z Warszawy? Ja mam od nich już wejściowe a teraz zabieram się do wymiany wewnętrznych i już przeglądałam wstępnie bo mają przeogromny wybór. A jeśli chodzi o drzwi to raczej warto na takie dobre marki stawiać żeby się nic z nimi nie stało

Krzysztof99

Postautor: Krzysztof99 » 22 lut 2019, 13:52

No tutaj chyba raczej lepszej propozycji niż ta podana przez poprzedników nie będzie. Domega to świetni fachowcy z szerokim wyborem okien, drzwi, rolet zewnętrznych itd. zawsze profesjonalna obsługa, dobre terminy realizacji oraz wykonanego montażu. Jak dla mnie niezastąpieni

MariuszPol

Postautor: MariuszPol » 28 lut 2019, 14:13

Podzielam odpowiedź poprzedników, co do firmy Domega naprawdę nie można mieć zastrzeżeń bo podczas realizacji zamówienia dbają o każdy element i też podejście do klienta dzięki czemu my zamówiliśmy dobrej jakości drzwi drewniane a oni zajęli się realizacją oraz wykonaniem montaży co do którego nie mogę mieć naprawdę zarzutów bo chodzą dobrze i jak na razie też pięknie się prezentują.

KamilZ

Postautor: KamilZ » 07 mar 2019, 10:14

W takim razie bardzo dziękuję Wam za wszystkie odpowiedzi i zabieramy się w końcu za wybór i zamówienie bo wiosna tuż tuż, a my chcemy w końcu mieć przynajmniej ten element z głowy.

Paula883

Postautor: Paula883 » 28 mar 2019, 11:40

Jak już udało nam się wybudować dom to nadszedł czas na samochód. Kolega podpowiedział, że najlepiej wybrać skodę http://poznan.skoda.skodex.pl . Więc pojechaliśmy do Poznania i bardzo profesjonalnie nam doradzili. Jak na razie skoda śmiga jak szalona i nie muszę nic dopłacać.

PatrykLew

Postautor: PatrykLew » 10 kwie 2019, 8:54

KamilZ pisze:
> W takim razie bardzo dziękuję Wam za wszystkie odpowiedzi i zabieramy się w
> końcu za wybór i zamówienie bo wiosna tuż tuż, a my chcemy w końcu mieć
> przynajmniej ten element z głowy.

Nie ma za co, jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania to pisz śmiało bo postaramy się na pewno skutecznie podpowiedzieć i oby poszło to w odpowiednim kierunku, bo jednak porządne drzwi zewnętrzne to podstawa w zakresie stolarki.

Wróć do „Dom i ogród”