Polskie filmy

Masz ciekawe hobby pochwal się innym
vviserion33
Posty: 515
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:18

Polskie filmy

Post autor: vviserion33 »

Jest tutaj ktoś, kto interesuje się kinematografią? Jeśli tak, to powiedźcie mi, co was najbardziej bawi w filmach? Jakie postacie są najśmieszniejsze? Jeśli chodzi o mnie, to lubię oglądać filmy o policjantach, ponieważ zawsze można się czegoś nowego dowiedzieć o ich pracy w terenie. A jak to jest u was?
zuzka3
Posty: 35
Rejestracja: 07 cze 2017, 17:29

Re: Polskie filmy

Post autor: zuzka3 »

Polskie filmy nie bawią.... to albo słabe komedie, albo bardzo poważne dramaty. Choć niedługo ma wyjść horror "W lesie dziś nikt nie zaśnie" ciekawe, bo to będzie chyba pierwszy horror polski, jaki będę oglądać. Z Wieniawą w głównej roli ;) Mam nadzieję, że się nie zawiodę.
raszka
Posty: 30
Rejestracja: 31 mar 2017, 13:20

Re: Polskie filmy

Post autor: raszka »

[quote=zuzka3]
Polskie filmy nie bawią.... to albo słabe komedie, albo bardzo poważne dramaty. Choć niedługo ma wyjść horror "W lesie dziś nikt nie zaśnie" ciekawe, bo to będzie chyba pierwszy horror polski, jaki będę oglądać. Z Wieniawą w głównej roli ;) Mam nadzieję, że się nie zawiodę.
[/quote]

Słyszałam o tym horrorze i jak nie lubię polskiego kina, to zdecydowałam się wybrać na ten film. Obejrzałam kilka trailerów i jestem ciekawa, jak jest zrealizowana ta produkcja, tego jeszcze nie było. Widziałam tam kilka elementów science fiction, ta scena z chłopcami bliźniakami była straszna brrr
zuzka3
Posty: 35
Rejestracja: 07 cze 2017, 17:29

Re: Polskie filmy

Post autor: zuzka3 »

Pojawiły się pierwsze recenzje w sieci, kto obejrzał przedpremierowo, niby ma dobre opinie. Sama nie wiem... czy w Polsce można zrealizować dobry horror?!
marcyssia
Posty: 115
Rejestracja: 28 lis 2017, 18:02

Re: Polskie filmy

Post autor: marcyssia »

Dobrym polskim filmem którego nie można przegapić to jest Zenek- czyli biografia lidera zespołu Akcent. Miły film, przy którym można odpocząć i się zrelaksować. Za kilkanaście złotych można go obejrzeć na platformie vod tvp.
hanse
Posty: 440
Rejestracja: 12 cze 2018, 17:35

Re: Polskie filmy

Post autor: hanse »

Lubię oglądać polskie filmy, najczęściej włączam sobie ja na vod https://www.ogladaj.to/ jest to jedna z moich ulubionych stron, na niej ogląda się za darmo i bez reklam.
wirkadaga
Posty: 70
Rejestracja: 14 lis 2019, 22:03

Re: Polskie filmy

Post autor: wirkadaga »

Dużo polskich filmów można obejrzeć na VOD tvp. Można u nich wykupić dostęp do specjalnej strefy ABO i mieć dostęp do wielu filmów i seriali. Ja lubię polskie kino, a na vod jest moim zdaniem go najwięcej.
aligatąr24

Re: Polskie filmy

Post autor: aligatąr24 »

W filmach jest wiele zabawnych rzeczy. Nawiązanie, postacie, żarty, fabuł itp. Każdy ma inne poczucie humoru i oraz inne postrzeganie. Jednak stroną vod z której każdy może czerpać korzyści jest https://ogladaj.to/ filmy i seriale online są tam darmowe więc można sporo zaoszczędzić na tak prostej czynności.
ODPOWIEDZ