Szkolenia z księgowości. Gdzie ?

Rozmowy o biznesie. Oszczędzanie, inwestycje, promocja, rozwój firmy.
evelajna
Posty: 235
Rejestracja: 19 gru 2017, 9:01

Szkolenia z księgowości. Gdzie ?

Post autor: evelajna »

Hej wszystkim :) czy są na forum księgowe, które się doszkalają i biorą udział w szkoleniach i kursach ? Do kogo warto się wybrać ? Jestem świeżo p studiach i jednym kyrsie ale wciąż czuje niedosyt wiedzy :)
felikaa
Posty: 61
Rejestracja: 06 cze 2018, 11:44

Re: Szkolenia z księgowości. Gdzie ?

Post autor: felikaa »

hmm evelajna a sprawdzałaś juz ofertę pani Marty Niziołek ? Mam w rodzinie księgową i z tego co wiem to jezdzi właśnie do niej. Organizuje te kursy w kilku większych miastach w Polsce, na ich stronie www jest cała rozpiska.
melomanka2
Posty: 1121
Rejestracja: 18 wrz 2017, 19:00

Re: Szkolenia z księgowości. Gdzie ?

Post autor: melomanka2 »

A skoro już o księgowości mowa, to co robicie, aby uprościć sobie jej prowadzenie? My na przykład ostatnio wdrożyliśmy profesjonalny system DMS do zarządzania dokumentami w formie elektronicznej, o którym mowa na stronie http://www.primesoft.pl/pl/zarzadzanie- ... system-DMS. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni, bo ułatwia nam i przyspiesza wiele zadań, polecamy :)
anika
Posty: 204
Rejestracja: 05 kwie 2017, 20:49

Re: Szkolenia z księgowości. Gdzie ?

Post autor: anika »

ja też polecam Panią Niizołek. Na co dzień jest współwłaścicielką biura doradztwa podatkowego Kasprzyk&Niziołek, które istnieje na rynku już ponad 20 lat. Ma duże doświadczenie i wiedzę zarowno teoretyczną jak i praktyczną. Ja w 2018 byłam na 2 jej kursach i w tym roku wybieram się na kolejne, tym razem z optymalizacji podatkowej.
evelajna
Posty: 235
Rejestracja: 19 gru 2017, 9:01

Re: Szkolenia z księgowości. Gdzie ?

Post autor: evelajna »

dziekuje Wam bardzo za informacje :) o pani Nuziołek nie słyszałam jeszcze ale na pewno zainteresuje się tematem. Sprawdziłam już rozpiske terminów i szkoleń i kilka tematów wpadło mi w oko. Mam nadzieje, ze zostaly jeszcze jakieś wolne miejsca na wrzesień :)
anika
Posty: 204
Rejestracja: 05 kwie 2017, 20:49

Re: Szkolenia z księgowości. Gdzie ?

Post autor: anika »

evelajna to koniecznie daj znać jak już uda Ci się zarezerwować jakiś konkretny termin i miejsce :)
evelajna
Posty: 235
Rejestracja: 19 gru 2017, 9:01

Re: Szkolenia z księgowości. Gdzie ?

Post autor: evelajna »

anika zdecydowałam się na szkolenie związane z umowami miedzynarodowymi, zatrudnianiem cudzoziemców itd. Szkolenie dopiero na początku pazdziernika we Wrocławiu :)
anika
Posty: 204
Rejestracja: 05 kwie 2017, 20:49

Re: Szkolenia z księgowości. Gdzie ?

Post autor: anika »

bardzo dobry wybór :) na pewno będziesz zadowolona. Najważniejsze, że miejsce zaklepane :) teraz można spokojnie wypoczywać :)
Krzysio1968
Posty: 3
Rejestracja: 03 lip 2019, 13:03

Re: Szkolenia z księgowości. Gdzie ?

Post autor: Krzysio1968 »

Takie wybory nie należą do łatwych. Mam nadzieję, że coś wybierzesz w tym zakresie.
ODPOWIEDZ