Kampania SMS czy mailing?

Wszystko o promocji online, pozycjonowanie, adwords, email marketing, social media, itd.
gargi
Posty: 58
Rejestracja: 19 lip 2016, 12:40

Kampania SMS czy mailing?

Post autor: gargi »

Jak powiadamiać klientów o promocjach? Do tej pory info o promocjach zamieszczaliśmy na FB, ale słabo jest z tym. FB tnie zasięgi, sami wiecie jak to jest. Chcemy postawić na inne rozwiązanie. Zastanawiamy się właśnie nad kampaniami sms lub wysyłka wiadomości e-mail. Jak to zorganizować? Co lepiej się sprawdzi? Może macie jeszcze jakieś inne pomysły?
elina
Posty: 219
Rejestracja: 31 mar 2019, 16:57

Re: Kampania SMS czy mailing?

Post autor: elina »

Postaw na jedno i drugie. Takie połączenie naprawdę ma sens. Wydatek niewielki, a korzyści może być sporo. Więcej sprzedanych usług czy produktów = większy zysk. Jeśli chodzi o wysyłkę sms , to tutaj https://freshmail.pl/wysylka-sms/ sobie zerknij i poczytaj jak to wygląda. Ustawienie takiej kampanii nie jest trudne. Zabiera to niewiele czasu. Masowa wysyłka sms jest lepszym rozwiązaniem niż wysyłanie wiadomości do każdego klienta osobno.
katsin
Posty: 5
Rejestracja: 30 paź 2019, 17:51

Re: Kampania SMS czy mailing?

Post autor: katsin »

Jestem za kampnią SMS, dużo więcej osób przeczyta wiadomość. Minus? Ograniczona liczba znaków.
adamkanka
Posty: 404
Rejestracja: 07 paź 2018, 12:53

Re: Kampania SMS czy mailing?

Post autor: adamkanka »

W sumie na tych rzeczach się nie znam więc i również nie chcę źle doradzić. Jednak jeśli chodzi o wiadomości tekstowe to ja jestem zwolennikiem systemów SMS od https://www.cashbill.pl/ gdyż wiem jak są bezpieczne i przede wszystkim skuteczne w swoim działaniu.
olczyk
Posty: 10
Rejestracja: 30 sty 2020, 20:36

Re: Kampania SMS czy mailing?

Post autor: olczyk »

kampania sms prędzej dotrze do klienta i będzie miało większa skutecznośc tylko moim zdaniem najważniejsze są pierwsze kilka słów które wyświetlają się na ekranie w podglądzie wiadomości. Jak będą przykuwające to odczytywalnośc będzie na wysokim poziomie ;)
booska
Posty: 10
Rejestracja: 06 wrz 2020, 20:06

Re: Kampania SMS czy mailing?

Post autor: booska »

My u nas w firmie najpierw wysyłamy mailing, a po kilku godzinach dobijamy jeszcze smsami. I mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że to skuteczna taktyka w naszym przypadku
koteł

Re: Kampania SMS czy mailing?

Post autor: koteł »

Jedno drugiego nie wyklucza, a nawet doskonale idzie w parze! Dobrze działa najpierw mailing, a potem SMS.
ODPOWIEDZ