Lekarze z angielskim

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
Kama
Posty: 155
Rejestracja: 23 mar 2016, 17:20

Lekarze z angielskim

Post autor: Kama »

Szukam w stolicy lekarzy różnych specjalności, którzy przyjmują pacjentów obcojęzycznych.
Legri
Posty: 202
Rejestracja: 21 mar 2016, 14:11

Re: Lekarze z angielskim

Post autor: Legri »

Nie wiem dokładnie, gdzie szukasz tych lekarzy, bo nie podałaś miasta, ale ja jestem z Warszawy i słyszałam od znajomych, że w American Clinic na Wilanowie cały personel komunikuje się w języku angielskim z pacjentami – obcokrajowcami. Ponadto, oferują doskonałą opiekę medyczną, a personel lekarski jest mieszany - część specjalistów to Polacy, część pochodzi z zagranicy.
Nawet wyniki badań tłumaczą na angielski, jeśli tego potrzebuje pacjent.
Z takich ważnych i dla mnie istotnych standardów, na które zwróciłam uwagę, to fakt, że każdy pacjent na do dyspozycji pielęgniarkę, która jest wyłącznie do jego dyspozycji. Powadzi zatem pacjenta od gabinetu do gabinetu, pomaga w każdej sytuacji.
Drugim ważnym rozwiązaniem, jakie oferują jest tzw. second opinion, czyli konsultacje z lekarzami z klinik na całym świecie, z którymi współpracują. Dzięki temu stawiają naprawdę celne diagnozy, a leczenie jest rzeczywiście skuteczne.

woda perfumowana chanel chance
antos
Posty: 7
Rejestracja: 29 sie 2018, 22:27

Re: Lekarze z angielskim

Post autor: antos »

Intensywny kurs angielskiego przeznaczony jest dla osób, które poważnie myślą nauce języka obcego, a dodatkowo chcą poznać i doświadczyć kultury obcego kraju. Z doświadczenia wiemy, że większość z naszych klientów https://www.columbus.lublin.pl woli uczyć się płynnej komunikacji, bez bariery językowej niż wkuwać na pamięć reguły gamatyczne. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz metody nauki, które uczą mówić, ale nie nudzą i nie zabierają cennego czasu.
melomanka2
Posty: 1121
Rejestracja: 18 wrz 2017, 19:00

Re: Lekarze z angielskim

Post autor: melomanka2 »

Moim zdaniem lekarze powinni znać język angielskie co najmniej w komunikatywnym stopniu. Tym bardziej, że w dzisiejszych czasach angielskiego można się uczyć nawet on-line, decydując się na przykład na kurs angielskiego w szkole językowej Speak-Up https://www.speak-up.pl/angielski-online. A Wy jakie jeszcze szkoły oferujące takie właśnie kursy moglibyście polecić?
ODPOWIEDZ