Automatyczna brama, to jednak wygoda...

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
KamaCela
Posty: 41
Rejestracja: 22 lut 2016, 11:11

Automatyczna brama, to jednak wygoda...

Post autor: KamaCela »

Ostatnio stwierdziłam, że nie chce mi się jednak wychodzić w wiatr i deszcz z samochodu, żeby otwierać bramę. Zresztą, niezależnie od pogody ta czynność jest po prostu irytująca - wchodzenie/wychodzenie z auta. No, i stało się - przegadałam to z narzeczonym i stwierdziliśmy, że to świetny pomysł (o, dziwo nie marudził!). Powiem szczerze, że to jest naprawdę doskonałe rozwiązanie - otwieram bramę pilotem, wjeżdżam do garażu (poszłam za ciosem, tam też już jest automat :D) i nie muszę się kręcić w jedną i w drugą. Nam akurat robili oni (http://www.krysta.com.pl/), gdyby ktoś szukał - bardzo polecam :)
turkus
Posty: 20
Rejestracja: 17 mar 2016, 12:05

Re: Automatyczna brama, to jednak wygoda...

Post autor: turkus »

Jak się nie chce to faktycznie lepiej, gorzej jak się mechanizm zepsuje i brama się np wcale nie otworzy :D

fenix tk35 beamshots
transport
Posty: 28
Rejestracja: 17 mar 2016, 12:37

Re: Automatyczna brama, to jednak wygoda...

Post autor: transport »

Jakiś czas temu zamontowałem bramę z czujnikiem i muszę przyznać, że takie udogodnienie jest bardzo wygodne i szybkie w obsłudze :)
ramin
Posty: 25
Rejestracja: 09 mar 2016, 12:23

Re: Automatyczna brama, to jednak wygoda...

Post autor: ramin »

Własnie szukam informacji jak to jest z bramami automatycznymi, nie chcę się wpakować w ciemno ;)
markers
Posty: 43
Rejestracja: 03 mar 2016, 21:16

Re: Automatyczna brama, to jednak wygoda...

Post autor: markers »

Mam automatyczną bramę od roku i jest to bardzo wygodne
krysinski
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2016, 10:46

Re: Automatyczna brama, to jednak wygoda...

Post autor: krysinski »

ramin pisze:
> Własnie szukam informacji jak to jest z bramami automatycznymi, nie chcę
> się wpakować w ciemno ;)


Idealnie jeżeli bramę zakupisz wraz z napędem. Dlaczego? Masz wtedy pewność, że automatyka została odpowiednio dobrana do bramy. Gwarancja również obejmuje oba produkty. W sytuacji montowania napędu samodzielnie producent może nie uwzględnić gwarancji, zwłaszcza, gdy będzie ingerował w bramę.
Legri
Posty: 202
Rejestracja: 21 mar 2016, 14:11

Re: Automatyczna brama, to jednak wygoda...

Post autor: Legri »

Jaki jest koszt mniej więcej takiej bramy? Domyślam się, że zależy od rozmiaru, pytam raczej o średnią cenę, a nie dokładne dane.
U nas też szykuje się parę zmian, remonty, więc zbieramy informacje na temat różnych usług i cen.
Mój mąż wiele rzeczy potrafi zrobić sam, więc koszt robocizny nam odpada w wielu wypadkach.
Ma dość dobrze wyposażony warsztat, poluje w sieci na okazje: http://artykulytechniczne.pl/ , żeby kupić tańsze artykuły.
Dzięki temu możemy większość środków zainwestować w dobrej jakości materiały, zamiast płacić grube pieniądze za usługę.
Wymiana bramy też nas czeka niebawem.
Sylwianaa
Posty: 460
Rejestracja: 20 lut 2016, 13:29

Re: Automatyczna brama, to jednak wygoda...

Post autor: Sylwianaa »

Wygoda to mało powiedziane. Ja to odczułam dopiero jak zmieniliśmy bramę na automatyczną i tak samo wjazd do garażu. Przynajmniej jak leje nie trzeba wysiadać z auta :) Ja zamawiałam bramy od firmy http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/bramy . Oferują bramy segmentowe, uchylne, roletowe, rozwierane. Można dopasować do garażu. Robią te bramy na wymiar więc nie ma obaw, ze kupi się bramę, która nie pasuje.
ODPOWIEDZ