rozwód dobry prawnik Gdańsk

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
Wiewiór

rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Wiewiór »

Cześć. Wiecie co, potrzebuję pomocy w znalezieniu odpowiedniego mecenasa, który pomógłby mi przejść przez sprawę rozwodową, która czeka mnie w najbliższym czasie. Znacie może kogoś takiego, kto miałbym doświadczenie w tym zakresie i przyjmowałby na terenie Gdańska?
Wiewiór

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Wiewiór »

Bardzo Ci współczuje. To naprawdę ciężki moment w życiu, ale uwierz, po wszystkim odczujesz ogromną ulgę. Niestety nie mam kogo Ci polecić, ponieważ nie mieszkam w tamtych okolicach, ale trzymam kciuki, żebyś trafił na kogoś sprawdzonego. Głowa do góry, będzie wszystko okej.
Inka
Posty: 53
Rejestracja: 26 paź 2019, 11:39

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Inka »

W Gdańsku masz świetnego mecenasa. Wiem z doświadczenia. Miałam mega skomplikowaną sytuację. Rozwód, podział majątku, alimenty. Ogarnął wszystko. To mecenas Michał Mindykowski. tu masz stronęjego kancelarii http://www.mindykowski.pl/ . Z perspektywy czasu widzę, że nie mogłam lepiej trafić. Dla mnie to był ciężki czas, ale on potrafił zawalczyć o wszystko jak trzeba.
ODPOWIEDZ