Psycholog - pomoc w zrozumieniu siebie

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
pelonsk
Posty: 186
Rejestracja: 18 lis 2018, 13:42

Psycholog - pomoc w zrozumieniu siebie

Post autor: pelonsk »

W ostatnim czasie mam naprawdę sporo rzeczy na głowie. Powoli zaczyna mnie już to dobijać, przez co jestem bardziej nerwowy i częściej podejmuje nietrafione decyzje. Czy w takiej sytuacji pomoc psychologa będzie w jakimś stopniu skuteczna? Myślę, że muszę to przegadać, a jakaś nieznajoma osoba będzie może w tym wypadku najlepsza.
kleksi
Posty: 222
Rejestracja: 11 wrz 2018, 22:31

Re: Psycholog - pomoc w zrozumieniu siebie

Post autor: kleksi »

Wszystko poniekąd zależy od psychologa. Jeżeli trafisz do konkretnego specjalisty, to z pewnością taka wizyta, da Ci dużo siły i motywacji. Tylko obecnie mało jest takich ludzi, większość idzie na psychologa, bo jest to łatwa kasa, dlatego nie idź do pierwszego lepszego gabinetu, a poszukaj wpierw kogoś przed kim będziesz mógł się otworzyć.
pelonsk
Posty: 186
Rejestracja: 18 lis 2018, 13:42

Re: Psycholog - pomoc w zrozumieniu siebie

Post autor: pelonsk »

No właśnie, tylko jak nie popełnić takiego błędu przy wyborze...
Nie ukrywam, że jest to dla mnie nowa sytuacja, a ja nie siedzę zbytnio w tym temacie i nie mam pojęcia nawet na co w szczególności zwracać uwagę, może jesteś coś w stanie doradzić? Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.
kleksi
Posty: 222
Rejestracja: 11 wrz 2018, 22:31

Re: Psycholog - pomoc w zrozumieniu siebie

Post autor: kleksi »

Ja leczenie lęków rozpocząłem u https://www.przyjaznypsycholog.com/, to psycholog online, który faktycznie przykłada dużą się do swoich pacjentów. Każda z wizyt przebiega w przyjemnej atmosferze. Widać, że stara się jak najdokładniej zrozumieć pacjenta. Cieszę się, że to właśnie tam się zgłosiłem!
ODPOWIEDZ