internet od Elpos ( Białystok)

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
ryśko

internet od Elpos ( Białystok)

Post autor: ryśko »

hej hej, czy jest tu ktoś z Białegostoku kto ma internet ( lub kablówkę) w firmie Elpos ? Warto? przeprowadziliśmy się niedawno do miasta i szukam przede wszystkim czegoś stabilnego.
Zęnik

Re: internet od Elpos ( Białystok)

Post autor: Zęnik »

warto, ja mam u nich internet. a jaka lokalizacja u Ciebie ? sprawdzałeś już czy będzie u Was opcja światłowodu ?
ryśko

Re: internet od Elpos ( Białystok)

Post autor: ryśko »

wiesz co ulica Młynowa :) wiem, ze są u nas na osiedlu ale czy jest światłowód to nie mam pojęcia ;/
Zęnik

Re: internet od Elpos ( Białystok)

Post autor: Zęnik »

ryśko pisze:
> wiesz co ulica Młynowa :) wiem, ze są u nas na osiedlu ale czy jest
> światłowód to nie mam pojęcia ;/

tak na Młynowej 20 jest światłowód :) także tym bardziej polecam, będzie Cię to kosztować coś około 99 zł miesięcznie ale jakość pierwsza klasa,. ja mam u nich pełny pakiet z kablówką :)
ryśko

Re: internet od Elpos ( Białystok)

Post autor: ryśko »

no my też pewnie kablówkę wezmiemy bo jednak ważne by mieć gdzie oglądać mecze ;p ale okej zorientuje się w takim razie co i jak i przedzwonie do nich w tym tygodniu, mam nadzieje, ze aktywacja usług będzie dość szybka.

obrotowy wymiennik ciepła
anarietta
Posty: 58
Rejestracja: 30 sty 2020, 22:49

Re: internet od Elpos ( Białystok)

Post autor: anarietta »

ja wybierałam na http:/panwybierak.pl swoj internet wystarczyło tylko wpisać miejsce zamieszkania ulice i czego dokładniej chcemy i juz
Zęnik

Re: internet od Elpos ( Białystok)

Post autor: Zęnik »

No jasna sprawa, dobra tv musi być :) jak uda się coś załatwić daj znać, mam nadzieje, ze szybko się uporacie z formalnościami :)
ryśko

Re: internet od Elpos ( Białystok)

Post autor: ryśko »

udało się udało, wszystko poszło sprawnie i już mamy i internet i tv :) fajna jakość obsługi, widać, ze pracują tu mocno ogarnięci ludzie :) raz jeszcze dzięki za doradztwo i pomoc :)
ODPOWIEDZ