Obiad na Gubałówce

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
anika
Posty: 204
Rejestracja: 05 kwie 2017, 20:49

Obiad na Gubałówce

Post autor: anika »

Hej hej :) drodzy moi bede za klilka dni w Zakopanem ( niestety tylko przez kilka godzin). Planuje przejść się po Krupówkach i na pewno wjechać na Gubałówkę. czy tam na górze można coś dobrego zjeść ? czy lepiej zjechać na dół i tam czegoś szukać ?
lolika
Posty: 64
Rejestracja: 05 sie 2017, 18:46

Re: Obiad na Gubałówce

Post autor: lolika »

wiesz co tam na górze jest na pewno jakaś restauracja. ja co prawda nie byłam tam ale jak robiliśmy sobie fotki na tych tarasach to widziałam, ze mieli sporo gości także pewnie smacznie jest :)
evelajna
Posty: 235
Rejestracja: 19 gru 2017, 9:01

Re: Obiad na Gubałówce

Post autor: evelajna »

na górze jest restauracja Tarasy Gubałówka :) warto wstąpić, jedzenie mają naprawdę pierwsza klasa, niedrogo i dużo, można się najeść :)
neela

Re: Obiad na Gubałówce

Post autor: neela »

ooo i ja się przyłączam do opinii evelajny :) w Tarsach bywam zawsze jak jestem w mieście, zawsze mozna dobrze i niedrogo zjeść :) moje ulubione korytko podhalańskie, świetne dla dwóch osób, można jeść i jeść a jeszcze z takim widokiem na góry to już w ogóle :)
wuńka

Re: Obiad na Gubałówce

Post autor: wuńka »

nie raz byłam tam na górze ale kurcze nie miałam jeszcze okazji by tą restaurację sprawdzić, na pewno nadrobię zaległości podczas wyjazdu w listopadzie :)
szczupła

Re: Obiad na Gubałówce

Post autor: szczupła »

Oj tak bardzo chętnie zjadałbym tam coś pysznego. Ale jak na razie to jeśli szukacie dobrego miejsca w Warszawie gzie można zjeść coś pysznego to koniecznie musicie zajrzeć do restauracji Little Barrel w Warszawie. Nasza kuchnia wyróżnia się nie tylko niezwykłym smakiem ale także menu. Bo u nas każdy znajdzie dla siebie coś smacznego. W naszym menu znajdziecie dania kuchni polskiej oraz kontynentalnej. A obie te kuchnie są wyjątkowo smaczne i niepowtarzalne
evęlajna

Re: Obiad na Gubałówce

Post autor: evęlajna »

wuńka pisze:
> nie raz byłam tam na górze ale kurcze nie miałam jeszcze okazji by tą
> restaurację sprawdzić, na pewno nadrobię zaległości podczas wyjazdu w
> listopadzie :)

no no to koniecznie sobie wjedz na gore. a w tarasach zjedz coś dobrego i napij się pysznego grzańca :) zazdroszcze wyjazdu, ja jeśli juz to pojade dopiero na ferie zimowe ;/
wuńka

Re: Obiad na Gubałówce

Post autor: wuńka »

evęlajna pisze:
> wuńka pisze:
> > nie raz byłam tam na górze ale kurcze nie miałam jeszcze okazji by tą
> > restaurację sprawdzić, na pewno nadrobię zaległości podczas wyjazdu w
> > listopadzie :)
>
> no no to koniecznie sobie wjedz na gore. a w tarasach zjedz coś dobrego i napij się
> pysznego grzańca :) zazdroszcze wyjazdu, ja jeśli juz to pojade dopiero na ferie
> zimowe ;/

Na pewno nadrobię zaległości i wybiorę się do tej restauracji :) dam znać potem jak smakowało :)
helća44

Re: Obiad na Gubałówce

Post autor: helća44 »

Z Gubałówki są cudowne widoki! Mam nadzieję, że uda nam się w te ferie odwiedzić, tym bardziej, ze będziemy mieli bliziutko. Noclegi już zaklepałam tutaj https://willatatiana.pl/ferie-zimowe-w-zakopanem/. Apartament tylko dla nas.
ODPOWIEDZ