porządne studio tatuażu w Warszawie

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
evelajna
Posty: 235
Rejestracja: 19 gru 2017, 9:01

porządne studio tatuażu w Warszawie

Post autor: evelajna »

Hej hej wszystkim :) Gdzie w Warszawie warto wybrać się na tatuaż ? Niby tych miejsc jest sporo ale nie chce iśc do pierwszego lepszego tak z ulicy, to będzie mój pierwszy tatuaż i zależy mi na jakości i bezpieczeństwie. z góry dzięki :)
anika
Posty: 204
Rejestracja: 05 kwie 2017, 20:49

Re: porządne studio tatuażu w Warszawie

Post autor: anika »

chętnie przycupnę bo sama jestem własnie w trakcie poszukiwań...
lolika
Posty: 64
Rejestracja: 05 sie 2017, 18:46

Re: porządne studio tatuażu w Warszawie

Post autor: lolika »

ja polecam Jah Love Tattoo na ulicy Wilczej 32 :) lokalizacja super bo to ścisłe centrum. Fajne, klimatyczne miejsce, cudowne tatuaże, rozsądne ceny.
evelajna
Posty: 235
Rejestracja: 19 gru 2017, 9:01

Re: porządne studio tatuażu w Warszawie

Post autor: evelajna »

oo dzięki zaraz o nich poczytam. Widze tylko, że pracuje tu kilka osob, do kogo się zapisywać ?
lolika
Posty: 64
Rejestracja: 05 sie 2017, 18:46

Re: porządne studio tatuażu w Warszawie

Post autor: lolika »

wiesz, to zalezy jaki tatuaż chcesz sobie zrobic. tak naprawdę każdy specjalizuje się w czymś innym. Najlepiej zadzwon, powiedz mniej wiecej co i jak planujesz i na pewno doradzą Ci konkretną osobę :)
syśka

Re: porządne studio tatuażu w Warszawie

Post autor: syśka »

ja byłam jakoś w okresie letnim u Adolfa z tego studia https://www.facebook.com/studio.tatuazu ... 3309221226 . no cóż też polecam bo tatuaż wyszedł świetnie, atmosfera podczas wizyty też bardzo przyjemna :)
Kamilliśka

Re: porządne studio tatuażu w Warszawie

Post autor: Kamilliśka »

W Warszawie niestety nie znam, ale dobrego studio tatuażu warto nawet dojechać. Tutaj https://www.skytattoo.net/studio-salon- ... -szczecin/ zerknijcie sobie na studio tatuażu w Szczecinie. Gwarantuję, że z ich "roboty" będziecie zadowoleni :)

bizhub c203 konica minolta
ODPOWIEDZ