okna Drutex- znacie?

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
fasolka
Posty: 52
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:51

okna Drutex- znacie?

Post autor: fasolka »

Szukacie okien dobrych i przede wszystkim solidnych. To według mnie znajdziecie takie w firmie Drutex. Wiem, bo sama jakiś czas temu kupowałam u nich okna i jestem z tego zakupu bardzo zadowolona. Mają tam szeroki wybór nie tylko okien ale także drzwi i rolet. Także każdy znajdzie dla siebie jakieś dobre i konkretne okna w dobrej cenie. W każdym bądź razie ja tak uważam dlatego też teraz zamawiam u nich także rolety
wizawi
Posty: 49
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:07

Re: okna Drutex- znacie?

Post autor: wizawi »

Koleżanka ma ich okna i nie podobają mi się także raczej bym się nie decydowała. Niedocięte dokładnie ramy i rysy na szybach. Zauważyła je już po zamontowaniu ale firma nie uznała jej reklamacji. Trochę nieładnie. Jednak klient nasz pan i trzeba się stosować do tej zasady. Ładne, oferta ciekawa ale taki niesmak pozostał.
mariano88
Posty: 134
Rejestracja: 06 mar 2018, 17:10

Re: okna Drutex- znacie?

Post autor: mariano88 »

Osobiście nie znam tej firmy. Ale przed zakupem poczytaj sobie jeszcze, który rodzaj okien jest w ogóle odpowiedni bardziej - https://www.petecki.eu/okna-pcv-czy-aluminium/ swoją drogą ta firma Petecki jest bardzo dobrym producentem
ODPOWIEDZ