Pomoc psychologiczna online - Wrażenia

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
pelonsk
Posty: 186
Rejestracja: 18 lis 2018, 13:42

Pomoc psychologiczna online - Wrażenia

Post autor: pelonsk »

Czy ktoś z was kiedyś korzystał z pomocy psychologicznej online? Jestem zainteresowany skorzystaniem z takiego czegoś, jednak nie chcę, aby były to pieniądze wyrzucone w błoto, dlatego fajnie by było, gdyby ktoś, kto już korzystał podzielił się odczuciami :D Z góry bardzo dziękuję za pomoc i udzielanie się w temacie
hanse
Posty: 440
Rejestracja: 12 cze 2018, 17:35

Re: Pomoc psychologiczna online - Wrażenia

Post autor: hanse »

Wszystko to zależy od kompetencji danego psychologa. W realu też możesz trafić, albo do dobrego, albo słabego specjalisty, więc trzeba zwracać uwagę na to z czyich usług się korzysta.
pelonsk
Posty: 186
Rejestracja: 18 lis 2018, 13:42

Re: Pomoc psychologiczna online - Wrażenia

Post autor: pelonsk »

Tylko skąd wiedzieć, czy dany psycholog jest faktycznie warty zaufania i sprosta moim oczekiwaniom? W każdym mieście jest sporo ofert psychologów, zwłaszcza w Warszawie, więc trochę się obawiam, że mogę źle trafić.
kleksi
Posty: 222
Rejestracja: 11 wrz 2018, 22:31

Re: Pomoc psychologiczna online - Wrażenia

Post autor: kleksi »

O, to w takim razie psycholog Warszawa www.cplwowska.pl, powinna sprostać Twoim oczekiwaniom. Sam chodziłem do do nich kilkukrotnie i to w moim odczuciu najlepsze miejsce do ustabilizowania się psychicznie w Warszawie.

uszkodzenia zaworów
Matyldaś

Re: Pomoc psychologiczna online - Wrażenia

Post autor: Matyldaś »

Miałam okazję korzystać z wideokonsultacji w klinice https://psychomedic.online/. Jestem zadowolona, spotkania niemal niczym nie różniły się od wizyty w gabinecie specjalisty. Czułam się bardziej komfortowo, rozmawiając w miejscu, które dobrze znam. Umożliwiło mi to szybkie nawiązanie kontaktu z psychologiem, co przyniosło zauważalne skutki w przebiegu terapii.
Napierała

Re: Pomoc psychologiczna online - Wrażenia

Post autor: Napierała »

W moim odczuciu terapia online ma same pozytywy, kontakt jest znacznie sprawniejszy, możesz znaleźć świetnych psychologów z całego kraju, nie trzeba nigdzie jeździć, a i też miałam mniejsze opory w rozmowie o swoich problemach w taki sposób niż jakbym miała siedzieć w gabinecie u psychologa. W tym artkule masz też opisane jak wygląda tekstowa pomoc psychologiczna online https://wetalk.pl/blog/co-to-jest-tekst ... na-online/
ODPOWIEDZ