Obstawianie meczy

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
ela199
Posty: 50
Rejestracja: 05 lis 2019, 11:30

Re: Obstawianie meczy

Post autor: ela199 »

Zależy mi na obstawianiu meczy np. w jakiś lokalach stacjonarnych albo online.
czarooPL
Posty: 18
Rejestracja: 25 kwie 2020, 22:21

Re: Obstawianie meczy

Post autor: czarooPL »

a kojarzysz moze co to znaczy DNB ?

UWAGA!! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
ela199
Posty: 50
Rejestracja: 05 lis 2019, 11:30

Re: Obstawianie meczy

Post autor: ela199 »

Przejże na pewno, dzieki ;)
czarooPL
Posty: 18
Rejestracja: 25 kwie 2020, 22:21

Re: Obstawianie meczy

Post autor: czarooPL »

I co udalo sie znalezc coś dla ciebie ? Nadal masz jakies nurtujące cię pytania czy raczej wiele ci się rozjasnilo. Powoli maja ligii ruszac wiec bedzie co obstawiać
ela199
Posty: 50
Rejestracja: 05 lis 2019, 11:30

Re: Obstawianie meczy

Post autor: ela199 »

Rozjaśniło i to sporo. Natomiast jako laik niestety moja wiedza jest wciąż mała. Np jeśli mógłbyś mi powiedzieć czy sklaniac się bardziej na pojedyncze kupony czyli te solo, czy może raczej lepiej łączyć kilka wydarzeń?
ela199
Posty: 50
Rejestracja: 05 lis 2019, 11:30

Re: Obstawianie meczy

Post autor: ela199 »

Słyszałam, że polska liga jest dosyć ryzykowna. Dosyć dużo niespodzianek tam jest często
ksenia922
Posty: 324
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:46

Re: Obstawianie meczy

Post autor: ksenia922 »

W sumie fajna sprawa. Dużo emocji przy obstawianiu, można oczywiście zarobić. Nawet jak ktoś nie miał jeszcze do czynienia z czymś takim to nic trudnego. Tak jak na STS rejestracja jest szybka i bezproblemowa, a jeszcze warto pamiętać, że jest taki [url=https://kod-promocyjny-sts.pl/]sts kod promocyjny [/url] do wykorzystania. Wpisanie kodu upoważnia do otrzymania freebetu. Super na początek.
nunuś

Re: Obstawianie meczy

Post autor: nunuś »

W sumie tematyka łatwa nie jest, ale jeśli mamy https://typeo.pl/typ/amstetten-bw-linz/ takie typy do pomocy, możemy dobrze zarobić na zakładach. Sama zaczęłam się zastanawiać nad czymś takim, mimo że z piłką nożną i ogólnie mam niewiele do czynienia. Co powiecie na to?
ODPOWIEDZ