opinie o przychodni medivita

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
evelajna
Posty: 235
Rejestracja: 19 gru 2017, 9:01

opinie o przychodni medivita

Post autor: evelajna »

Witam wszystkich :) Czy są na forum osoby z Warszawy a konkretnie z Mokotowa, które leczą się w przychodni MediVita ? Zastanawiam się czy warto się tu zapisać ? Widziałam, że można tu zapisać się do wielu specjalistów jak np okulista czy ortopeda. Warto ?

hcl kwas
felikaa
Posty: 61
Rejestracja: 06 cze 2018, 11:44

Re: opinie o przychodni medivita

Post autor: felikaa »

Tak ja jestem z Warszawy i choć nie mieszkam na Mokotowie tylko na Ochocie to ta przychodnia jest mi znana :) Robiłam tam co prawda tylko badania medycyny pracy ale co nie co powiedzieć mogę :) Nowoczesna i przyjazna dla pacjenta placówka, brak kolejek, miły personel. Ogólnie myślę, ze warto skorzystać :)
anika
Posty: 204
Rejestracja: 05 kwie 2017, 20:49

Re: opinie o przychodni medivita

Post autor: anika »

też się u nich leczę i ja i cała moja rodzinka. Chodzę z 8letnim synkiem do okulisty i stomatologa. Bardzo przyjemny i cierpliwy personel, dogodne terminy, niewygórowane ceny. Lekarze bardzo angażują się w swoją pracę, pacjent ma to wrażenie, ze faktycznie jego problem nie jest bagatelizowany. Jak dla mnie super!
evelajna
Posty: 235
Rejestracja: 19 gru 2017, 9:01

Re: opinie o przychodni medivita

Post autor: evelajna »

dziękuje Wam ślicznie za wszystkie informacje :) W takim razie dziś lub jutro dzwonię i się umawiam :)
anika
Posty: 204
Rejestracja: 05 kwie 2017, 20:49

Re: opinie o przychodni medivita

Post autor: anika »

spoko i daj znać jak tam poszło :) mam nadzieje, ze udało się wszystko sprawnie załatwić :)
evelajna
Posty: 235
Rejestracja: 19 gru 2017, 9:01

Re: opinie o przychodni medivita

Post autor: evelajna »

obiecałam napisać po wizycie ale przez te święta nie dałam już rady zajrzeć na forum. Wrażenia po pierwszym kontakcie z przychodnią i lekarzem ( okulistą) bardzo pozytywny, wygląda na to, ze udało mi się znaleźć świetną przychodnię dzięki Wam. Dzięki raz jeszcze :)
anika
Posty: 204
Rejestracja: 05 kwie 2017, 20:49

Re: opinie o przychodni medivita

Post autor: anika »

evelajna super, że masz tak pozytywne wrażenia :) nie pozostaje mi nic innego jak tylko się cieszyć, ze mogłam jakoś pomóc i życzyć Ci zdrówka. Obyś mimo wszystko odwiedzała to miejsce jak najrzadziej. W końcu lepiej nie chorować w ogóle :)
evelajna
Posty: 235
Rejestracja: 19 gru 2017, 9:01

Re: opinie o przychodni medivita

Post autor: evelajna »

no tak to prawda :) ale czasem wiesz nawet tak dla samej siebie warto zrobić komplet badań krwi.tym bardziej, ze teraz sie jeszcze odchudzam i musze sprawdzac jak tam moj organizm na to reaguje :) a i zamierzam sie tu jeszcze do stomatologa zapisać bo widze, ze ceny mają bardzo konkurencyjne :)
ODPOWIEDZ