Opinie o restauracji Tarasy Gubałówka

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
anika
Posty: 204
Rejestracja: 05 kwie 2017, 20:49

Opinie o restauracji Tarasy Gubałówka

Post autor: anika »

Witajcie Czy są na forum osoby, które miały już okazję odwiedzić restaurację Tarasy Gubałówka w Zakopanem ? Wybieram się tam na początku listopada i mam zamiar wybrać się tam na obiad, warto ?
felikaa
Posty: 61
Rejestracja: 06 cze 2018, 11:44

Re: Opinie o restauracji Tarasy Gubałówka

Post autor: felikaa »

kojarzę tą restaurację nie miałam okazji co prawda tam jeść bo wstąpiliśmy tylko ze znajomymi na grzańca i by posiedzieć na tarasach i popatrzeć na góry ale to co widziałam na talerzach u innych gości wyglądało bardzo obiecująco. Ogólnie fajna restauracja w super lokalizacji
evelajna
Posty: 235
Rejestracja: 19 gru 2017, 9:01

Re: Opinie o restauracji Tarasy Gubałówka

Post autor: evelajna »

No ja zawsze tu zaglądam jak tylko jestem w Zakopanem super jedzenie, dobre ceny i mega sympatyczna obsługa. Widok cudowny ale nie może być inaczej z taką lokalizacją
anika
Posty: 204
Rejestracja: 05 kwie 2017, 20:49

Re: Opinie o restauracji Tarasy Gubałówka

Post autor: anika »

dzięki dziewczyny bardzo! w takim razie idę tam z pewnością, ze zjem dobrze i przy okazji się najem :) co warto zamówić ?
evelajna
Posty: 235
Rejestracja: 19 gru 2017, 9:01

Re: Opinie o restauracji Tarasy Gubałówka

Post autor: evelajna »

jak lubisz typową regionalną kuchnię to koniecznie kwaśnica i kotlet bacowski. Jeśli lubisz pizze to też sobie spróbuj bo nie zjesz lepszej w Zakopanem niż własnie w Tarasach :) Ceny dań sa generalnie niższe niż na Krupówkach więc warto :)
evelajna
Posty: 235
Rejestracja: 19 gru 2017, 9:01

Re: Opinie o restauracji Tarasy Gubałówka

Post autor: evelajna »

i jak tam anika ? już po wyjeździe ? daj znać koniecznie jak było i jak wrażenia po wizycie w restauracji na Gubałówce :)
anika
Posty: 204
Rejestracja: 05 kwie 2017, 20:49

Re: Opinie o restauracji Tarasy Gubałówka

Post autor: anika »

Tak tak już po :) miałam sporo pracy i zapomniałam napisać :) Generalnie było ekstra, odpoczęliśmy :) Tarasy oczywiście też odwiedziliśmy - no było meeeeeeega pysznie :)
evelajna
Posty: 235
Rejestracja: 19 gru 2017, 9:01

Re: Opinie o restauracji Tarasy Gubałówka

Post autor: evelajna »

anika no to super :) my już w lutym jedziemy do Zakopanego na kilka dni odpocząć także już się doczekać nie mogę :) tymczasem wszystkiego najlepszego w nowym roku Wam życzę dziewczyny :)
ODPOWIEDZ