Wózki widłowe zakup i serwis - Kraków

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
Adams
Posty: 268
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:03

Wózki widłowe zakup i serwis - Kraków

Post autor: Adams »

Witam!
Prowadzę swój magazyn w Krakowie i potrzebuje pomocy w zakresie wyboru odpowiedniej firmy, gdzie będę mógł kupić dobre wózki widłowe oraz w której również zajmą się jej serwisem. Pozdrawiam i mam nadzieje, że będziecie mi w stanie dokładnie doradzić bo już sam nie wiem z której strony się za to zabrać.
KamilZ
Posty: 326
Rejestracja: 25 wrz 2018, 9:49

Re: Wózki widłowe zakup i serwis - Kraków

Post autor: KamilZ »

Czy sprawdzałeś już ofertę firmy Lemarpol? Jeżeli jeszcze nie to moim zdaniem zdecydowanie warto ponieważ to jedni z nielicznych specjalistów na których warto postawić jeżeli chodzi o szeroki wybór modeli, bardzo dobre ceny i do tego świetnie zarządzany serwis. Pozdrawiam i życzę aby wszystko się udało!
PatrykLew
Posty: 39
Rejestracja: 24 paź 2018, 12:36

Re: Wózki widłowe zakup i serwis - Kraków

Post autor: PatrykLew »

Według mnie najlepiej jest jednak wybierać firmy z dużym doświadczeniem i tutaj wspomniana już wcześniej firma Lemarpol będzie jak najbardziej słusznym wyborem. Mają fajne warunki wynajmu wózków widłowych, a jeżeli zdecydujesz się kiedyś na ich zakup to obniżają następnie ich cenę o koszty wynajmu. Co do serwisu również nie mam najmniejszych zastrzeżeń, bo zawsze potrafią zdiagnozować usterki i je szybko diagnozują. Także możesz się do nich odezwać, bo wydaje mi się że się nie zawiedziesz.
Krzysztof99
Posty: 24
Rejestracja: 18 lut 2019, 14:59

Re: Wózki widłowe zakup i serwis - Kraków

Post autor: Krzysztof99 »

Ja również byłbym za firmą Lemarpol i to nie dlatego, że piszą tak poprzednicy, ale realnie przekonałem się sam na jakości przeprowadzanych przez nich serwisów i jestem bardzo zadowolony, szczególnie że przed nimi współpracowałem z firmą która naprawdę robiła sporo "chałtury". Tutaj zawsze mogę skontaktować się z mechanikami, nie ma problemu z załatwieniem części zamiennych i do tego czas naprawy w pełni do przyjęcia. Mamy zamiar nawet niedługo wziąć na wynajem wózek terenowy z ich oferty.
Brayank9
Posty: 224
Rejestracja: 23 gru 2017, 22:24

Re: Wózki widłowe zakup i serwis - Kraków

Post autor: Brayank9 »

Niewątpliwie w wielu firmach, większych, a także tych mniejszych, wózki widłowe świetnie się sprawdzą. Jeżeli chodzi o miejsce gdzie możecie liczyć na solidne wózki widłowe wraz z ich serwisem to firma https://gizo.pl/ powinna was zainteresować. Mają oni bardzo dużo oddziałów w całej Polsce, więc spokojnie znajdziecie coś i w swojej okolicy. Widziałem też, że proponują wiele innych maszyn, w tym i podnośniki nożycowe, koszowe i inne. Stawiajcie tu raczej na sprawdzonych partnerów, bo wózki widłowe będą bardzo często, codziennie eksploatowane.
Adams
Posty: 268
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:03

Re: Wózki widłowe zakup i serwis - Kraków

Post autor: Adams »

Ogromne dzięki za wskazówki! Oczywiście z dużą chęcią sprawdzę wszystkie możliwości i jak już się na coś konkretnego zdecydujemy na pewno dam Wam znać. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję :)
KamilZ
Posty: 326
Rejestracja: 25 wrz 2018, 9:49

Re: Wózki widłowe zakup i serwis - Kraków

Post autor: KamilZ »

Adams pisze:
> Ogromne dzięki za wskazówki! Oczywiście z dużą chęcią sprawdzę wszystkie
> możliwości i jak już się na coś konkretnego zdecydujemy na pewno dam Wam
> znać. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję :)


Nie ma za co! Jak będziesz miał jeszcze jakieś dodatkowe pytania to chętnie służymy pomocą, natomiast jak już się odezwiesz do Lemarpol to raczej wszystkie twoje wątpliwości skutecznie rozwieją.
Szrutka
Posty: 237
Rejestracja: 29 maja 2018, 18:02

Re: Wózki widłowe zakup i serwis - Kraków

Post autor: Szrutka »

Z tego co słyszałam, a także widziałam, to duża część firm decyduje się na wynajem wózków widłowych. Jest to wygodne rozwiązanie, a też trzeba przyznać, że taki wózek to bardzo duży koszt, a nie raz trzeba ich co najmniej kilka. Tu znalazłam https://get-a-truck.pl/kalkulator-wynajmu/ już firmę, która zajmuje się wynajmem wózków widłowych w okolicach lubelskiego i łódzkiego. Na ich stronie będziecie mogli dokładnie sprawdzić ile wyniesie was wynajem, a można dostać wózek nawet na jeden dzień tylko, także i na kilka lat.
ODPOWIEDZ