Iran?

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
konat77
Posty: 33
Rejestracja: 08 gru 2017, 15:41

Iran?

Post autor: konat77 »

Wiem, że wielu jak słyszy o Iranie jako kierunku zwiedzania, to raczej kręci głową. Sam nie wiem dlaczego ;) Kierunek jak każdy, a może nawet ciekawszy od innych, bo mniej dostępny. Jak myślicie?

tanake cennik
Veroniuqe
Posty: 42
Rejestracja: 16 cze 2017, 13:38

Re: Iran?

Post autor: Veroniuqe »

Dobrze myślisz. Iran nie jest zły, tylko media tak nim straszą. Mam znajomych co byli tam, widziałam zdjecia i filmy. Wygląda to całkiem fajnie. Duży kraj i sporo do zobaczenia.
Danka36
Posty: 11
Rejestracja: 05 kwie 2017, 17:48

Re: Iran?

Post autor: Danka36 »

Moi znajomi wrócili po miesięcznym pobycie w Iranie i zgodnie twierdza,że to jeden z bardziej przyjaznych krajów jakie do tej pory odwiedzili,a podróżują bardzo często i to w różne zakątki świata.Tak ciekawie i z taka pasją opowiadali o tym kraju,że też nabrałam ochoty na wyprawe do tego kraju.
kinia
Posty: 88
Rejestracja: 04 sie 2016, 21:54

Re: Iran?

Post autor: kinia »

Aktualnie do Iranu to można się dostać chyba tylko na wycieczkę z biurem ze względu na wizę, którą teraz indywidualnie nie otrzymasz. Nie ma się jednak co martwić gdyż świetną opcję wyjazdu znajdziesz w Wytwórni Wypraw. Zwiedzisz wiele, poznasz historie tego kraju, a wszystko to w atrakcyjnej cenie i z przewodnikiem znającym każdy zakamarek tego kraju.
konat77
Posty: 33
Rejestracja: 08 gru 2017, 15:41

Re: Iran?

Post autor: konat77 »

kinia pisze:
> Aktualnie do Iranu to można się dostać chyba tylko na wycieczkę z biurem ze
> względu na wizę, którą teraz indywidualnie nie otrzymasz. Nie ma się jednak
> co martwić gdyż świetną opcję wyjazdu znajdziesz w Wytwórni Wypraw.
> Zwiedzisz wiele, poznasz historie tego kraju, a wszystko to w atrakcyjnej
> cenie i z przewodnikiem znającym każdy zakamarek tego kraju.

Wielka polityka niestety utrudnia podróżowanie. Przykre to. Rozmawiałem kiedyś z pewna osobą, która była w Iranie i bardzo miło wspomina samych ludzi, którzy tam mieszkają. To wszystko jest tam kompletnie oderwane od tego, co w mediach jest. Oni bardzo chcą być otwarci na świat, ale maja taki a nie inny rząd. Wyboru tam nie ma niestety. Tak sobie czytam i w Wytworni Wypraw jako pilot jest Mielczarek? To ten od przewodnika po Iranie?
ODPOWIEDZ